Tirana
clear sky
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
24 %
4.1kmh
0 %
Hën
4 °
Mar
6 °
Mër
7 °
Enj
8 °
Pre
9 °
E hënë, 6 Shkurt, 2023

TAG

policia e vlores

Atentati me dy viktima në Panaja, Gledis Nano mbërrin në komisariatin e Vlorës

Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit, Gledis Nano, ndodhet këtë të premte në Vlorë. Vizita e tij drejt këtij qyteti vjen pas atentatit me...

U ngarkua me 1 ton drogë nga Vlora, kjo është veliera luksoze që u kap në det, zbulohet shuma marramendëse që do fitohej

Ditën e djeshme në një aksion të përbashkët të Policisë së Vlorës dhe Guardia di Finanza u parandalua trafikimi i 992 kg kanabis në...

Video/ Siguria në plazhe, blutë e Vlorës zbarkojnë në terren, fillon sekuestrimi i motorrëve të ujit dhe mjeteve lundruese

Një ditë pas tragjedisë në Himarë ku vogëlushja 7 vjeçare humbi jetën pasi u përplas nga një skaf që drejtohej nga komsari Arjan Tase,...

Kërcënoi me armë komshiun dhe ia mbathi sapo pa policinë, shpallet në kërkim Fuat Kapaj në Vlorë

Policia e Vlorës ka parandaluar një tragjedi. Uniformat blu bëjnë me dije se një 58-vjeçar është shpallur në këkrim pasi ka kanosur me armë...

Eshtrat e gjetura në pyllin e Sodës, reagon policia e Vlorës: Dyshohet se nuk janë të natyrës njerëzore

Policia e Vlorës ka reaguar në lidhje me mbetjet kockore që janë gjetur ditën e sotme në pyllin e Sodës. Policia njofton se dyshohet se...

I shpëtoi atentatit me 7 plumba nga efektivi i policisë, arrestohet Juxhin Aliaj në mes të Vlorës duke pirë kafe

Policia e Vlorës sot pas disa ditësh kërkim ka vënë në pranga djalin e kryeplakut të Kaninës, Juxhin Aliaj. Sipas informacioneve paraprake, Aliaj është arrestuar...

Pakoja e dyshimtë “ngre në këmbë” Policinë e Vlorës, rrethohet zona në plazhin e vjetër

Një pako e dyshimtë, e mbështjellë me plasmas në ngjyrë të zezë ka alarmuar Policinë e Vlorës. Bëhet me dije se shërbimet kanë rrethuar...

Vlonjati shkon i shqetësuar në Polici: Më ka ikur gruaja nga shtëpia dhe nuk u kthye më

Një 37-vjeçare nga Vlora është zhdukur pa lënë gjurmë. Ka qenë bashkëshorti i saj, i cili ka bërë denoncimin polici për largimin e gruas nga...

I akuzuar për pengmarrje dhe vjedhje,  arrestohet vlonjati i shumëkërkuar (EMRI)

Policia  e Vlorës ka arrestuar një 27 vjeçar i shpallur n kërkim për veprat penale “Heqja e paligjshme e lirisë” dhe ”Vjedhja”, kryer në...

Zbardhet vrasja e ushtarakut në Vlorë, Policia: Arrestuam autorin e dyshuar, në pranga edhe bashkëpunëtori! (EMRAT)

Dy persona kanë rënë në prangat e Policisë së Vlorës, si autor dhe bashkëpunëtor në vrasjen e Altin Alikaj. Bëhet me dije se ngjarja...

Lajmet e fundit