Tirana
scattered clouds
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
65 %
1kmh
40 %
Sht
23 °
Die
29 °
Hën
26 °
Mar
26 °
Mër
27 °
E shtunë, 18 Shtator, 2021

TAG

Policia e Tiranes

Të dehur dhe me shpejtësi, Policia e Tiranës arreston 6 shoferë dhe heq më shumë se 20 patenta (DETAJE)

Policia Rrugore e Tiranës vijon kontrollin me radarë për të bërë të mundur parandalimin e aksidenteve në vend. Policia njofton se nga ora 19:00 dhe...

Komedia me ezanin çon në Polici imamin Ahmed Kalaja, pronarja e lokalit në Tiranë thotë se është kërcënuar me jetë

Imami i xhamisë “Dine Hoxha” në Tiranë, Ahmed Kalaja, është denoncuar në komisariatin nr. 2 nga pronarja e një lokali në kryeqytet. Bëhet fjalë...

Flakët në monumentin e kulturës në Tiranë, policia: Ka rënë zjarr në një lokal, ku ka vetëm dëme materiale

Një zjarr i madh ka rënë gjatë orëve të vona të mbrëmjes së djeshme në Tiranë në “Sarajet e Toptanëve”. Në lidhje me ngjarjen policia...

Me shpejtësi dhe të dehur, Policia e Tiranës me “dorë të hekurt’: Arrestohen 5 shoferë dhe gjobiten dhjetra të tjerë (DETAJE-VIDEO)

Policia vijon kontrollin në rrugë për të bërë të mundur prandalimin e aksidenteve rrugore që vijnë si pasojë e shpejtësisë mbi normat e lejuara...

“Alo Policia! Një shofer po parakalon si i çmendur”, efektivët bëjnë bilancin javor, arrestime dhe procedime për “rebelët” e rrugëve (VIDEO)

Policia e Tiranës ka bërë bilancin javor sa i takon të gjitha denoncimeve që janë bërë në “Komisariatin Digjital”. Shoferë apo qytetarë të ndryshëm...

“Mburrej” në rrjetet sociale me foto me armë dhe qëllonte në ajër, policia identifikon dhe arreston 17-vjeçarin në Tiranë

Një 17-vjeçar ka rënë në prangat e policisë pasi është kapur me armë  pa leje. Bëhet me dije se në pranga ka rënë shtetasi...

Djali i ish-zv.drejtorit të Policisë së Tiranës, Gjykata e Posaçme lë në burg efektivin e Patrullës që u kap me kokainë, prapa hekurave dhe...

Gjykata e Posaçme lë në burg efektivin e Policisë së Tiranës Elefterios Sullaj, i cili u arrestua dy ditë më parë në Tiranë bashkë...

EMRAT/ Policia kap në flagrancë 4 persona nga Tirana, po tentonin të vidhnin transformatorin e energjisë elektrike

Policia ka arrestuar në flagrancë 4 persona, të cilët po tentonin të vidhnin transformatorin e energjisë në fshatin Romanat të Durrësit.Bëhet me dije se...

Kokainë me vete, vjedhje dhe dhunë në familje, gjashtë të arrestuar për 24 orë në Tiranë

Një 21-vjeçar është arrestuar në Tiranë pasi gjatë kontrollit fizik të ushtruar ndaj tij, nga shërbimet e Policisë i është gjetur një sasi me...

Mund të përfundonte në tragjedi, Policia e Tiranës arreston shoferin e autobusit që ishte “tapë” në timon, brenda kishte 50 pasagjerë (VIDEO)

Në 2 javët e para të muajit qershor Policia Rrugore në Tiranë ka ndëshkuar drejtuesit e mjeteve që drejtonin mjetin e tyre në gjendje...

Lajmet e fundit