Tirana
light rain
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
69 %
3.1kmh
40 %
Sht
24 °
Die
26 °
Hën
26 °
Mar
22 °
Mër
28 °
E shtunë, 3 Qershor, 2023

TAG

policia e shtetit

Si do të bëhet testi fizik për 1900 aplikantët e Shkollës së Policisë

Rreth 1.900 aplikantë për Shkollën e Policisë do të kryejnë testin fizik, i cili ka 20% të vlerës së performancës së përgjithshme. Në përfundim...

“Shqiponjat” arrestojnë “live” të shumëkërkuarin, Saimir Tahiri falenderon Ardit Gjebrenë (VIDEO)

Flm Ardit Gjebrea”, shkruan Tahiri. Për më shumë ndiqni videon e operacionit të detajuar. 

Publikohen rezultatet e testimit për Shkollën Bazë të Policisë (LISTA)

Rezultatet e testimit për Shkollën Bazë të Policisë për “Patrullë të Përgjithshme” janë publikuar sot nga Policia e Shtetit. Të gjithë...

Policia i bllokon makinën Albana Osmanit por shikoni ç’ndodh më pas

“Nuk janë xhirimet e "Lazarat Burning" por jam e shoqëruar nga Policia e Shtetit, pasi më bllokuan 'Kerrin'”. Kështu shkruan moderatoja e njohur Albana...

Task-Forca në Gjirokastër: Në 12 orë, një i arrestuar, 11 leje të pezulluara, 21 shoferë të ndëshkuar

Task-Forca  e Policisë Rrugore  në bashkëpunim me Policinë Rrugore Gjirokastër, mbështetur nga Patrullat e Përgjithshme të Policisë Gjirokastër,  gjatë 12 orëve  të fundit ka...

Gjesti përgëzues, policët e shtetit ndalojnë vajzat dhe gratë shofere për t’i dhuruar lule

Ky është një gjest vërtet për t’u përgëzuar nga ana e punonjësve të Policisë së Shtetit. Sot më 8 mars, në...

Zbritet nga makina dhe arrestohet shoferi: “Më vdektë motra mos më merr në qafë” (VIDEO)

Vijon aksioni i policisë për ndalimin e drejtuesve të cilën ngasin automjete në gjendje të dehur. Një i ri është ndaluar...

Lajmet e fundit