Tirana
clear sky
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
87 %
1kmh
0 %
Sht
16 °
Die
17 °
Hën
15 °
Mar
13 °
Mër
9 °
E shtunë, 1 Prill, 2023

TAG

policia e shtetit

Policia i bllokon makinën Albana Osmanit por shikoni ç’ndodh më pas

“Nuk janë xhirimet e "Lazarat Burning" por jam e shoqëruar nga Policia e Shtetit, pasi më bllokuan 'Kerrin'”. Kështu shkruan moderatoja e njohur Albana...

Task-Forca në Gjirokastër: Në 12 orë, një i arrestuar, 11 leje të pezulluara, 21 shoferë të ndëshkuar

Task-Forca  e Policisë Rrugore  në bashkëpunim me Policinë Rrugore Gjirokastër, mbështetur nga Patrullat e Përgjithshme të Policisë Gjirokastër,  gjatë 12 orëve  të fundit ka...

Gjesti përgëzues, policët e shtetit ndalojnë vajzat dhe gratë shofere për t’i dhuruar lule

Ky është një gjest vërtet për t’u përgëzuar nga ana e punonjësve të Policisë së Shtetit. Sot më 8 mars, në...

Zbritet nga makina dhe arrestohet shoferi: “Më vdektë motra mos më merr në qafë” (VIDEO)

Vijon aksioni i policisë për ndalimin e drejtuesve të cilën ngasin automjete në gjendje të dehur. Një i ri është ndaluar...

“Kinezëri Tahirërore”, Shkëlzeni shpërthen ndaj mediave për publikimin e videove të policisë

Shkëlzen Berisha, djali i ish kryeministrit Berisha shpërthen ndaj portaleve të cilat publikojnë video gjatë aksioneve të Policisë së Shtetit, e ku ndër ato...

Arrestohet 41 vjeçarja në Tiranë, “eksperte” e vjedhjes së çantave e portofolëve. Policia jep rastet

Policia bën me dije se materialet proçeduriale i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës Shkallës parë  Tiranë, për veprën penale "Vjedhje",  parashikuar nga Neni 134/2 i...

Bashkim Fino: Hëngra 300 mijë lekë gjobë nga dy police, mora Tahirin në telefon, ato u frikësuan…

Deputeti socialist Bashkim Fino ka treguar një ngjarje personale sot nga Pogradeci ndërsa po fliste për punën e bërë nga ministri i Brendshëm Saimir...

Lajmet e fundit