Tirana
heavy intensity rain
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
76 %
3.1kmh
75 %
Hën
11 °
Mar
11 °
Mër
11 °
Enj
15 °
Pre
17 °
E hënë, 27 Mars, 2023

TAG

policia e shtetit

110-vjetori i Policisë së Shtetit, Begaj: Respekt i thellë për të gjithë efektivët që i shërbejnë atdheut me përkushtim

Presidenti Bajram Begaj ka reaguar për 110-vjetorin e themelimit të Policisë së Shtetit. Përmes një postimi në “Facebook”, Begaj i ka shprehur respekte të gjithë...

110-vjet Policia e Shtetit, Rrumbullaku: Kryelartë përballë qytetarëve tanë, sot kanë duar profesionistësh, miqsh dhe bashkëpunëtorësh me uniformë

Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit, Muhamet Rrumbullaku, gjatë fjalës së tij në 110 vjetorin e krijimit të Policisë së Shtetit tha se...

110 vjet Policia e Shtetit, ministri Çuçi mesazh urimi: Përulemi para dëshmorëve të rënë në krye të detyrës! Koha të matemi me të ardhmen

Ministri i Brendshëm Bledi Çuçi ka ndarë një mesazh urimi për të gjithë organizatën e Policisë së Shtetit, në 110 vjetorin e krijimit të...

Ministri Çuçi thyen heshtjen: Policia nuk ka shkop magjik, ja kur do e merrni përgjigjen për fatin e Ervis Martinaj!

Ministri i Brendshëm Bledi Çuçi, ka deklaruar sot se Policia e Shtetit është duke punuar përditë për të zbardhur zhdukjen e biznesmenit të basteve...

Ristrukturimi i Policisë së Shtetit, Çuçi zbardh planin: Do ngrihen drejtori të posaçme, rezultatet do jenë të shpejta

Ministri i Brendshëm Bledi Çuçi ka dhënë sot detaje për planin e ristrukturimit të Policisë së Shtetit, në një konferencë të përbashkët që po...

Policia e Shtetit apel shoferëve: Në disa segmente ka prezencë uji, respektoni sinjalistikën!

Policia e Shtetit ka njoftuar se në në disa segmente rrugore ka prezencë të ujit, çka mund të jetë e rrezikshme për drejtuesit e...

Përjashtohet polici që vodhi 30 mijë euro, pezullohen edhe dy efektivë që u përleshën me sende të forta me njëri-tjetrin

Geraldo Nela, polici 24-vjeçar i akuzuar se vodhi 30 mijë euro nga banesa e një qytetari në Belsh është përjashtuar nga Policia e Shtetit. Gjithashtu,...

Rrokadë në Policinë e Shtetit, Bledi Çuçi takon Muhamet Rrumbullakun

Ministri i Brendshëm, Bledi Çuçi, ditën e sotme ka zhvilluar një takim me drejtorin e Përgjithshëm e Policisë së Shtetit, Muhamet Rrumbullakun. Burime për mediat...

Ambasada e SHBA i dhuron Policisë 380,000 dollarë pajisje kompjuterike

Ambasada e SHBA në Tiranë i dhuroi dje Drejtorisë së Antiterrorit dhe Mjekësisë Ligjore Kompjuterike pranë Institutit të Policisë Shkencore në Policinë e Shtetit,...

“Furtunë” në Policinë e Shtetit, Rrumbullaku pritet të firmosë largimin e drejtorëve të qarqeve (EMRAT)

Emrat e rinj të drejtuesve të Policisë në disa qarqe të vendit pritet të njoftohen zyrtarisht për largimin e tyre dhe zëvendësimin nga të...

Lajmet e fundit