Tirana
light rain
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
100 %
0.5kmh
100 %
Mar
11 °
Mër
18 °
Enj
18 °
Pre
19 °
Sht
19 °
E martë, 21 Mars, 2023

TAG

Policia e Shkodres

Policia nxjerr PAMJET: Momenti kur zbulohet parcela me drogë në pyjet e Shkodrës, dy “rojet” të shtrirë në tokë e me kallashnikov

Dy të rinj janë arrestuar në kushtet e flagrancës nga Policia e Shkodrës, pasi janë kapur në një zonë të pyllëzuar pranë një parcele...

Operacion i madh në Shkodër, kapet 250 kg drogë dhe digjen qindra bimë kanabis: Gjashtë të arrestuar dhe tetë në kërkim (VIDEO)

Gjatë persona janë arrestuar nga Policia në Shkodër dhe tetë të tjerë janë shpallur në kërkim, pas një operacioni të madh antidrogë, ku janë...

Pjerin Brushtulli e njoftoi vetë ambulancën, Policia nuk e di ku ndodhi ngjarja, i plagosuri s’flet dot nga plumbi në bark

Pjerin Brushtulli është 48 vjeçari që ka mbetur i plagosur mbrëmjen e djeshme në afërsi të një resorti luksoz në zonën e Velipojës, shkruan...

“Shtëpia e barit” në Malësinë e Madhe, policia jep detaje: U arrestuan 6 persona, 1 në kërkim dhe 3 të proceduar

Policia e Shkodrës ka dhënë detaje nga aksioni ku u zbulua një “shtëpi bari”  pak ditë më parë në Malësinë e Madhe. Në një dalje...

Prodhonte kriptomonedha dhe vidhte korent, Policia arreston 60 vjeçarin në Malsinë e Madhe

Një 60 vjeçar është arrestuar nga Policia e Shkodrës, pasi në magazinën e shtëpisë së tij janë gjetur 14 pajisje për prodhimin e kriptomonedhave....

Në kërkim nga Europol, ARRESTOHET në Shkodër 40-vjeçari i rrezikshëm, pritet ekstradimi në Luksenburg (EMRI)

Policia e Shkodrës ka zhvilluar një aksion “blic” që është finalizuar me kapjen e një personi me rrezikshmëri të lartë dhe që ishte në...

U prangos për vrasjen në Shkodër, 30 vjeçari mohon të ketë gisht: Më keni arrestuar kot!

Eduart Kësolla, 30 vjeçari i arrestuar nga Policia e Shkodrës dje për vrasjen e Prekë Tonajt, ka mohuar të jetë i përfshirë. Ai ka...

8 të arrestuar dhe 2 në kërkim për një “shtëpi bari” në Shkodër, Policia asgjëson mbi 1 mijë rrënjë kanabis (EMRAT-VIDEO)

Tetë persona kanë rënë në prangat e Policisë së Shkodrës, pasi kishin përshtatur një ambient për kultivimin e kanabisit me llampa. Në këtë "shtëpi...

VIDEO/ Fishekzjarret dhe kapsollat vënë në lëvizje Policinë, sekuestrohen lëndë piroteknike, e pëson dhe pronari i dyqanit në Shkodër

Policia e Shkodrës ka kryer kontrolle në subjekte të ndryshme për parandalimin e futjes dhe të tregtimit në mënyrë të paligjshme të lëndëve piroteknike,...

Ekzekutimi i ish-deputetit Pashko Ujka në mes të Shkodrës, arrestohet një 20 vjeçar (EMRI)

Një person ka rënë në prangat e Policisë së Shkodrës për vrasjen e ish-deputetit Pashko Ujka, tre ditë më parë në mes të qytetit...

Lajmet e fundit