Tirana
clear sky
-4.5 ° C
-4.5 °
-4.5 °
80 %
1.5kmh
0 %
Enj
8 °
Pre
10 °
Sht
9 °
Die
10 °
Hën
9 °
E enjte, 27 Janar, 2022

TAG

policia e kurbinit

Në kërkim për vrasje dhe armëmbajtje pa leje, arrestohet 27 vjeçari në Kurbin

Kadri Kurtaj, 27 vjeç, është arrestuar nga Policia në Kurbin pasi ishte shpallur ën kërkim për dy vepra penale, "vrasje me paramendim" e mbetur...

Lajmet e fundit