Tirana
light rain
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
100 %
0.5kmh
100 %
Mar
11 °
Mër
18 °
Enj
18 °
Pre
19 °
Sht
19 °
E martë, 21 Mars, 2023

TAG

policia e kavajes

EMRAT/ Grabitën lokalin dhe klientët nën kërcënimin e armës, arrestohen 2 persona në Kavajë, të dyshuar edhe për vjedhje të tjera

Policia e Kavajës ka arrestuar 2 persona në Kavajë, të cilët grabitën televizorë dhe sende të tjera në një lokal, ndërsa disa ditë më...

21 vjeçari nuk i bindet Policisë dhe braktis makinën, pas arrestimit zbulohet se është autor i disa vjedhjeve

Një 21 vjeçar është arrestuar nga efektivët e Policisë në Kavajë, pasi dyshohet se është autor i disa vjedhjeve në zonë. I riu nuk...

26 vjeçari “spektakël” me makinë në rrugët e Kavajës, Policia shkon ta ndalojë, ai dhunon efektivët

Një 26 vjeçar është arrestuar nga Policia pasi është kapur në Kavajë duke bërë manovra të rrezikshme në rrugë. Ky shtetas i identifikuar vetëm...

Lajmet e fundit