Tirana
clear sky
2.5 ° C
2.5 °
2.5 °
30 %
4.1kmh
0 %
Hën
2 °
Mar
6 °
Mër
7 °
Enj
8 °
Pre
10 °
E hënë, 6 Shkurt, 2023

TAG

policia e fierit

SKANDAL i madh në Lushnjë, i riu-anëtar i grupit kriminal shkon në Polici të flasë, Shefi i Krimeve i thotë të takojë porositësin (VIDEO)

Fiks Fare transmetoi këtë të martë rastin e një 26-vjeçari që më herët kishte bashkëpunuar me grupet kriminale dhe kur kërkoi ndihmë nga policia,...

Drogë, armë dhe miliona lekë, arrestohen babë e bir në Fier, shpallet në kërkim djali i dytë i familjes (EMRAT)

Arshi dhe Eltjon Hoxhaj, babë e bir janë arrestuar nga Policia e Fierit, pasi në bashkëpunim me njëri-tjetrin, ushtronin veprimtaritë kriminale të kultivimit, prodhimit...

Shtëpia plot me kokainë, Policia e Fierit arreston babë e bir: Ishin në kërkim, Gjykata i ka dënuar me 6 vite burg (EMRAT)

Ilir dhe Gledis Tafa, babë e birë, janë arrestuar sot nga Policia e Fierit pasi ishin shpallur në kërkim kombëtar. Këta shtetas janë dënuar...

E RËNDË / Rrihet dhe kërcënohet avokati në Fier, Policia identifikon autorin (EMRI)

Një 46-vjeçar është shpallur në kërkim nga Policia e Fierit, pasi akuzohet se ka kanosur dhe goditur një avokat në zyrën e tij. Mësohet...

E rëndë në Fier, burri kthehet në shtëpi dhe gjen gruan të vdekur, Policia: Është vetëvrarë me thikë

Një grua ka humbur jetën mëngjesin e kësaj të marte në qytetin e Fierit. Referuar njoftimit zyrtar, bëhet me dije se Valdete Mamaj është...

Fëmija 3 vjeç vdiq në kopshtin privat në Fier, Policia arreston 27 vjeçare: Ishte nën kujdesin e saj

Një edukatore 27 vjeçare është arrestuar në kushtet e flagrancës nga Policia e Fierit, pasi një fëmijë 3 vjeç ka ndërruar jetë dje në...

Tragjike në Fier, Policia njofton se në kopshtin privat ka ndërruar jetë një fëmijë 3 vjeç

Një fëmijë tre vjeç ka ndërruar jetë në qytetin e Fierit. Referuar njoftimit zyrtar të Policisë bëhet me dije se i mituri ka qenë...

“Kurjani” çon në pranga “Ushtarin”, si qëlloi me armë dhe tentoi të vriste 40 vjeçarin në Roskovec

Ushtar Stani, 59 vjeç është arrestuar nga Policia e Fierit pasi në muajin korrik ka tentuar të vrasë një person në Roskovec. Ky shtetas...

Brava e derës së PD përfundon në Prokuroi, Policia e Fierit: Sekretari i demokratëve ka bërë kallëzim dje

Policia e Fierit njofton se ka dërguar për vlerësim në Prokurorinë e qytetit një kallëzim të bërë dje nga sekretari i Partisë Demokratike. Përfaqësuesi...

U ankuan për skualifikim nga konkursi, Policia sqaron: Janë 21 aplikantë, 5 për moshën dhe 16 janë të dënuar nga Gjykata

Policia e Fierit thotë se janë 21 persona në total që janë skualifikuar në këtë Qark për konkursin e policisë, për oficer patrulle. Në...

Lajmet e fundit