Tirana
broken clouds
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
94 %
0.5kmh
75 %
Die
22 °
Hën
20 °
Mar
18 °
Mër
19 °
Enj
18 °
E diel, 24 Tetor, 2021
spot_img

TAG

policia e elbasanit

Plagosi biçiklistin, policia arreston 49-vjeçarin në Elbasan

Policia e Elbasanit ka bërë të mundur arrestimin e shtetasit Agim Rexha me akuzën se ka aksidentuar një të moshuar që po udhëtonte me...

Akuza e Bashës/ Policia sqaron incidentin ku u godit mjeti i tyre, “kërdia” në Elbasan me 7 makinat superluksoze, 3 të blinduara

Policia sqaron incidentin ku u godit mjeti i tyre, incident për të cilin kreu i PD Lulzim Basha akuzoi se ishte i përfshirë dhëndrri...

Makina del nga korsia dhe përplaset me mercedesin, 2 të plagosur në spital

Si pasojë e përplasjes të dy drejtuesit e mjeteve kanë përfunduar në spital ku pa marrin ndihmën e nevojshme jashtë rrezikut për jetën....

Arrestohet në Elbasan i dënuari me 15 vite burg, policia zbardh të kaluarën kriminale të 32 vjeçarit

Kapet dhe ndalohet një shtetas i dënuar me 15 vite burgim. Specialistët  për  Krimet  e  Rënda  në  Drejtorinë  Vendore të Policisë...

Lajmet e fundit