Tirana
few clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
88 %
1kmh
20 %
Mar
28 °
Mër
25 °
Enj
25 °
Pre
26 °
Sht
29 °
E martë, 21 Shtator, 2021

TAG

policia e elbasanit

SHÇBA nis hetimet për 20 zyrtarë të Policisë së Elbasanit, kanë lejuar trafikantët të mbjellin drogë, mbështeten nga persona me pushtet

Shërbimi për Çështjet e Brendshme dhe Ankesat, nis hetimet për 20 zyrtarë të Policisë së Elbasanit, pasi dyshohet se kanë shpërdoruar detyrën duke lejuar...

Reaguan me vonesë pas vrasjes së Everest Çakës? SHÇBA: Nuk ka asnjë hetim për Policinë e Elbasanit! Efektivët kanë vepruar konform procedurave

Shërbimi për Çështjet e Brendshme dhe Ankesat në Policinë e Shtetit, reagon me lajmin e publikuar dy ditë më parë në media, ku thuhej...

Mësyn policia në Elbasan, shoqërohen 25 persona

Elbasani është njëri prej qyteteve më problematikë të vendit për sa i përket shkallës së krimit të organizuar, ku veprojnë grupe të strukturuara...

Mbështetësit e PD protestojnë përpara policisë së Elbasanit

Mbështetës të PD kanë protestuar mbrëmjen e sotme para drejtorisë së policisë në Elbasan, duke kërkuar lirimin e eksponentëve të PD. ...

‘Një person i armatosur terrorizon nxënësit në shkollë’, reagon policia e Elbasanit pas denoncimit të Berishës

Policia e Elbasanit ka reaguar pas denoncimit të ish kryeministrit Sali Berisha se një person i armatosur dhe në gjendje të dehur hyri në...

Vrasja e Ravik Gurrës, Policia e Elbasanit shoqëron disa të dyshuar (Detaje)

Policia e Elbasanit mësohet se ka shoqëruar disa persona të dyshuar për vrasjen e avokatit të njohur Ravik Gurra mbrëmjen e sotme në Elbasan....

Policia bën ‘namin’ në Elbasan, arrestohen 23 shoferë, gjobit 1035 të tjerë (DETAJE)

Policia e Elbasanit ka ndaluar 62 persona të cilët janë proceduar penalisht. Raportohet se 23 janë të arrestuar, 34 janë proceduar penalisht në gjëndje...

Artan Hoxha plas ‘BOMBËN’: Policia kthen mbrapsht denoncimet, ja rasti TRONDITËS që FSHEHËN (I thotë me EMRA)

Gazetari investigativ Artan Hoxha, ka bërë një deklaratë të rëndë në edicionin informativ në Ora News. Teksa foli për grupet kriminale...

Vjedhje në seri, ARRESTOHEN personat që bënin kërdinë në Elbasan (DETAJE)

Zbardhen një sërë vjedhjesh të ndodhura më parë në Elbasan, gjatë zhvillimit të operacionit të koduar “Yamaha” . Policia bën me...

Policia kontrolle masive në Elbasan, masat që janë marrë dhe paralajmërimi (VIDEO)

Drejtoria Vendore e Policisë së Elbasan, e mbështetur nga "Shqiponjat" dhe FNSH-ja ka arritur të organizojë kontrolle të rrepta sigurie në ambjente publike, për...

Lajmet e fundit