Tirana
few clouds
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
77 %
3.1kmh
20 %
Pre
13 °
Sht
16 °
Die
17 °
Hën
14 °
Mar
11 °
E premte, 31 Mars, 2023

TAG

policia e durresit

Përdorte emrin e drejtorit të Kadastrës në Durrës, Policia arreston sekserin që merrte 6,000 euro për legalizimet

Një 53 vjeçar me inicialet L.Ç është arrestuar nga Policia e Durrësit, pasi mbrëmjen e së enjtes është shfaqur në një video të transmetuar...

Do shisnin foshnjën për 5,000 euro, Policia e Durrësit arreston burrin 27 vjeçar dhe procedon gruan 25 vjeçe

Policia e Durrësit ka arrestuar një 27 vjeçar dhe ka proceduar penalisht bashkëshorten e tij, një 25 vjeçare, pasi janë shfaqur mbrëmjen e djeshme...

Policia e Durrësit zbulon autorët e kamerave: Kontrolloheshin nga Dubai, në Shijak i kishte fisi Avdyli! 18 u zbuluan në Nikël e Krujë

Dyzetë e shtatë kamera të vendosura në mënyrë të paligjshme në territorin nën administrim të Drejtorisë Vendore të Policisë Durrës, janë zbuluar dhe çmontuar...

Policia e Durrësit zbulon “shtëpinë e barit”, katër dhoma të përshtatura për rritjen e kanabisit (VIDEO)

Një ambient me katër dhoma të përshtatura për kultivimin dhe rritjen e bimëve narkotike, është zbuluar nga Policia e Durrësit. Në pranga ka rënë...

Skënder Hita vjen nga Dibra në Durrës, Rrumbullaku emëron drejtorin e ri të Policisë së Durrësit

Drejtori i Policisë së Dibrës, Skënder Hita raportohet se do të jetë kreu i ri i Policisë së Durrësit. Transferimi i tij në detyrë...

E rëndë, gjendet i vetëvarur 42 vjeçari në Durrës

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur këtë të premte në qytetin e Durrësit. Bëhet me dije se një 42 vjeçar është gjetur i vetëvarur brenda...

Plagosi punëtorin në shtëpinë e fqinjit se po bënte zhurmë, policia e Durrësit arreston autorin

Augert Zera ka rënë në prangat e policisë vetëm pak orë pasi plagosi shtetasin A. S. në qytetin e Durrësit. Uniformat blu bëjnë me dije...

Kërcënonte gruan se do ta vriste me thikë, Policia parandalon ngjarjen në Durrës: Prangos 42 vjeçarin, në shtëpi i gjen dhe një pushkë (EMRI)

Një 42 vjeçar është arrestuar në kushtet e flagrancës nga Blutë e Durrësit, të cilët kanë parandaluar dhe një ngjarje kriminale që ai mund...

Mashtronte përmes call center-it në Durrës, bie në pranga 36 vjeçari

Një 36 vjeçar është arrestuar nga Policia e Durrësit dhe akuzohet për disa vepra penale. Referuar njoftimit zyrtar, bëhet me dije se i riu...

E pëson keq shoferi i dehur i autobusit në Durrës: 900 mijë lek gjobë dhe heqje patente për 16 muaj

Shoferi i një autobusi pasagjerësh është arrestuar nga Policia e Durrësit pasi drejtonte mjetin në gjendje të dehur. Rrugorët kanë marrë njoftim nga qytetarët...

Lajmet e fundit