Tirana
clear sky
-3.5 ° C
-3.5 °
-3.5 °
59 %
0.5kmh
0 %
Enj
7 °
Pre
9 °
Sht
10 °
Die
9 °
Hën
9 °
E enjte, 9 Shkurt, 2023

TAG

Policia britanike

400 mijë paund për të liruar, KUSH është shqiptari që u mor peng në Angli, vëllai fierak ngriti arlamin në policinë shqiptare

Nertil Buzi është i riu shqiptar që u mor peng dhe është mbajtur rreth një javë nën kërcënimin e armës pas përplasjes për një...

U dëbua nga Anglia, miku i Stresit alarmon Policinë britanike: Hajduti i ekstraduar u rikthye pas disa muajsh

Policia britanike është alarmuar nga rastet përsëritëse të shqiptarëve që dëbohen nga vendi si emigrant të paligjshëm dhe pas disa muajsh rikthehen përsëri aty....

LISTA E ZEZË/ Policia britanike publikon emrat, këta janë 5 shqiptarët e shumëkërkuar

Policia angleze ka publikuar emrat e personave të shumëkërkuar, mes të cilëve janë edhe 5 shqiptarë. I pari në këtë listë është Renato Shehu, i...

Policia britanike heton fotot në internet të trupit të futbollistit argjentinas Sala

Policia britanike njoftoi sot se po hetonin një foto të raportuar që ishte postuar në internet, ku dyshohej që ishte e trupit të futbollistit...

Policia e emigracionit britanik arreston 17 shqiptarë që punonin ilegalisht në Londër

Zyra e Emigracionit në Britaninë e Madhe ka bërë të ditur se ka arrestuar 17 emigrantë të paligjshëm shqiptarë, të cilët punonin në zonën...

Fabrika e kanabisit, policia britanike arreston 44-vjeçarin shqiptar (Foto-Emri)

44 vjeçari shqiptar, Bashkim Hajdari, u kap nga policia britanike ndërkohë që ky i fundit u përpoq që të largohej nga një fabrikë kanabisi...

Lajmet e fundit