Tirana
clear sky
1.5 ° C
1.5 °
1.5 °
30 %
6.2kmh
0 %
Hën
0 °
Mar
4 °
Mër
7 °
Enj
9 °
Pre
9 °
E hënë, 24 Janar, 2022

TAG

policia aksion

Operacion masiv nga toka dhe ajri në të gjithë vendin, FNSH, helikopterë dhe 4.200 forca policie në aksion

Policia e Shtetit vijon operacionin masiv nga toka e nga ajëri në të gjithë vendin për parandalimin e kultivimit të bimëve narkotike. ...

Zbulohet tjetër skandal: BKT tenton të nxjerrë para këtë mëngjes me “Jaguar”, ndërhyn në momentet e fundit policia dhe paralizon gjithçka

Tjetër skandal i Bankës Kombëtare Tregtare (BKT) me firmën private të sigurisë “Jaguar” pa kaluar ende 24 orë nga grabitja e bujshme e 2...

Policia godet tre raste korrupsioni në sistemin e drejtësisë (Emrat)

Drejtoria për Hetimin e Krimit Ekonomik e Financiar, në koordinim me Sektoret për Hetimin e Korrupsionit në qendër, seksionet Tiranë e Elbasan dhe Drejtorine...

Vijon operacioni “Shënjestra” kundër grupit kriminal të Fushë-Krujës, arrestohet një tjetër pjesëtar

Policia ka arrestuar sot shtetasin Albert Stafuka, 34 vjeç, banues në fshatin Cudhi, Krujë, për veprën penale ”Vjedhja me dhunë” në bashkëpunim. ...

Kërkimet për Klement Balilin zhvendosen në Gjirokastër, me dhjetëra policë në aksion

Kërkimet për të arratisurin, Klement Balilin, janë zhvendosur në qytetin e Gjirokastrës. Me dhjetëra forca policie janë duke marrë pjesë në aksion, pas informacioneve...

Goditet organizata kriminale Shqipëri-Itali, 22 persona të arrestuar (Emrat)

22 persona janë arrestuar si rezultat i një operacioni të përbashkët mes policisë shqiptare dhe asaj italiane. Në operacion janë përfshirë strukturat, Drejtoria për...

Lajmet e fundit