Tirana
clear sky
1.5 ° C
1.5 °
1.5 °
30 %
6.2kmh
0 %
Hën
0 °
Mar
4 °
Mër
7 °
Enj
9 °
Pre
9 °
E hënë, 24 Janar, 2022

TAG

policia aksion

5 orë ndjekje në det me helikopterë dhe anije, policia jep detajet e operacionit për kapjen e gomones me drogë

Një gomone është pikasur në gadishullin e Karaburunit dhe është duke u ndjekur nga ana e policisë shqiptare dhe ajo italiane. Ndërkohë policia...

Parandalohet në kohë atentati në Lezhë, arrestohet 28-vjeçari

“Uniformat blu” të Lezhës kanë ndaluar një 28-vjeçar nga fshati Barbullojë e Re në Lezhë, pasi dyshohet se ka tentuar të vrasë një 31-vjeçar....

Grabitja e bankës në Laç, gjithë policia në këmbë, disa të shoqëruar në komisariat

Grabitja e një banke të nivelit të dytë në Laç ka angazhuar në maksimum policinë dhe disa struktura të specializuara kundër krimit. Banka...

Arrestohet 30 vjeçari në Shkodër, tentoi të korruptonte policët me 20 mijë lekë (VIDEO)

Policia e Shkodrës ka ndaluar një shtetas me akuzën e mitëdhënies, për shkak se është kapur në flagrancë duke tentuar të korruptonte në officer...

Me pranga në duar dhe i ulur në gjunjë, çfarë po ndodh në qendër të Durrësit?

Pak minuta më parë, në sheshin “Liria” në Durrës, uniformat blu kanë ndaluar një mjet luksoz të tipit “Jaguar” dhe po ushtrojnë kontroll të...

Si u arratis i riu nga dritarja e katit të dytë në Komisariatin e Pukës? (DETAJET)

Emirjon Nikja, 21 vjeç u arratis  nga dritarja e katit të dyrtë të komisariatit të Pukës. Ndërsa, përgatitej dokumentacioni për transferinin...

Policia sekuestron 376 kile kanabis të mykur të fshehur në tunel

Policia e Shtetit vazhdon kontrollet në gjithë territorin e vendit për parandalimin e kultivimit të kanabisit si dhe goditjen e prodhimit dhe shitjes së...

Lajmet e fundit