Tirana
overcast clouds
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
77 %
3.6kmh
90 %
Die
14 °
Hën
12 °
Mar
9 °
Mër
10 °
Enj
12 °
E diel, 28 Nëntor, 2021
spot_img

TAG

policia aksion

Policia mësyn papritur në Elbasan, ndalohen 10 persona (DETAJE)

Policia e Shtetit ka zhvilluar një aksion të befasishëm mbrëmjen e stome në qytetin e Elbasanit. Të paktën një person është...

Nuk mbyllën lojrat e fatit, policia aksion, procedon 7 pronarë, mes tyre një grua

Pas vendimit për të mbyllur aktivitetin e lojrave të fatit, Policia e Shtetit bën me dije se vijon operacionet në të gjithë vendin në...

Kontrolle të rrufeshme në Tiranë, procedohen 64 shoferë (VIDEO)

Policia rrugore ka zhvilluar kontrolle blic në disa nga rrugët kryesore në Tiranë, ku ka prezencë të madhe këmbësorësh dhe rreziku për tu përfshirë...

Dy policë të arrestuar dhe 30 të ndaluar, detaje nga operacionet masive në të gjithë vendin

Dy efektivë të policisë dyshohet se janë mes dhjetra të ndaluarve gjatë operacioneve në pesë rrethe të vendit mbrëmjen e kësaj të diele. ...

Policia aksion në Vlorë, sekuestrohen disa varka

Policia e Vlorës ka zhvilluar orët e para të mëngjeist të sotëm një aksion kundër gjuetisë së paligjshme në Lagunën e Nartës. Aksioni është...

FNSH zbarkon në Elbasan, “zbor” shoferëve me makina luksoze

Forca të shumta policie dhe ato të Ndërhyrjes së Shpejtë kanë ngritur disa pika kontrolli në qytetin e Elbasanit. Gjatë mbrëmjes...

Ç’po ndodh në Shkodër? Forca të shumta policie dhe postblloqe në lagjen famëkeqe ‘Dobraç’

Një aksion i papritur i Policisë është duke u zhvilluar këto momente në Shkodër. Forca të shumta policie dhe FNSH kanë...

Pranga 10 shoferëve hiqen 71 patenta gjatë fundjavës: Ja shkeljet

Dhjetë drejtues mjetesh janë arrestuar në 48 orët e fundit , 9 prej të cilëve për drejtim mjeti në gjendje të dehur,  si dhe...

5 orë ndjekje në det me helikopterë dhe anije, policia jep detajet e operacionit për kapjen e gomones me drogë

Një gomone është pikasur në gadishullin e Karaburunit dhe është duke u ndjekur nga ana e policisë shqiptare dhe ajo italiane. Ndërkohë policia...

Lajmet e fundit