Tirana
clear sky
13 ° C
13 °
13 °
88 %
1kmh
0 %
Hën
25 °
Mar
25 °
Mër
20 °
Enj
18 °
Pre
20 °
E hënë, 10 Maj, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

polici

Aksident në aksin Korçë-Pogradec, efektivi i policisë përplas kalimtarin

Një aksident i rëndë ka ndodhur ditën e sotme në aksin rrugor Korçë-Pogradec, ku një efektiv policie ka përplasur një kalimtar. Bëhet me dije se...

E rëndë në Lezhë / Polici tenton të abuzojë seksualisht të miturën, e shoqëroi në komisariat dhe më pas…

Një efektiv policie është ndaluar nga Shërbimi për Çështjet e Brendshme dhe Ankesat, pasi ka tentuar të përdhunojë një vajzë të mitur në Lezhë. Ngjarja...

Ngjarje e rëndë, 32-vjeçari qëllon me thikë policin në Fushë-Arrëz sapo mbyllet procesi i votimit (EMRAT)

Një ngjajre e rëndë është shënuar mbrëmjen e sotme në Fushë-Arrëz rreth orësh 19:00. Sapo ka mbaruar procesi i votimit një 32-vjeçar i identifikuar...

Incident në Gjirokastër, një qytetar kapet duke fotografuar votën, raportohet në polici (EMRI)

Një incident ka ndodhur gjatë procesit të votimit në fshatin Dhoksat në Gjirokastër. Sipas informacioneve, një person është kapur duke fotografuar votën. Mësohet se qytetari që...

Mashtronin njerëz për sigurime shëndetësore, arrestohet 51-vjeçari në Tiranë, një grua shpallet në kërkim

Një 51-vjeçar ka rënë në prangat e policisë së Tiranës dhe një grua është shpallur në kërkim, pasi akuzohen për veprimtarinë kriminale në fushën...

Përfundon trajnimi i efektivëve që do të ruajnë objektet zgjedhore, qendrat e votimit në masa të rrepta sigurie

Ka përfunduar sot trajnimi i punonjësve të policisë të Drejtorive Vendore të Policisë së Durrësit, Elbasanit dhe Dibrës, të cilët janë të angazhuar në...

Polici qëllon me armë zjarri 16-vjeçaren me ngjyrë në SHBA; publikohet pamje e rënda nga ngjarja (VIDEO)

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në SHBA, ku një vajzë 16-vjeçare është qëlluar për vdekje me armë zjarri nga një officer jashtë shtëpie. Vajza...

U ndalua nga policia në kufi, rrëfehet Atdheu: Më kanë bërë makinën “sallatë”, katër shtete më akuzonin si narkotrafikant

Atdhe Xharavina është kthyer në një ndër emrat më të përfolur në media rozë. Vitin e kaluar disa foto të tij në kufi, teksa...

U raportua për sherr mes komshinjsh, kur shkoi patrulla u dëgjua një krismë; DETAJE nga plagosja e policit në Berat (EMRI)

Detaje të reja janë bërë me dije lidhur me ngjarjen e sotme në Berat, ku nga burimet e para është njoftuar se ka mbetur...

Përplasi me makinë efektivin dhe u largua nga vendngjarja, Policia shpall në kërkim 41-vjeçarin (EMRI-FOTO)

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në Kosovë, ku një person ka përplasur një efektiv policie dhe më pas është larguar...

Lajmet e fundit