Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
27 %
6.2kmh
0 %
Pre
25 °
Sht
27 °
Die
27 °
Hën
27 °
Mar
29 °
E premte, 20 Maj, 2022

TAG

polici e paafte

Brizida Gjikondi: Shqiptarë të dëshpëruar dhe drejtësi “skuthe” në Shqipërinë e 2022-it

Aktivistja e Shoqërisë Civile Brizida Gjikondi thotë se në vendin tonë klasa politike fsheh krimet e ndërsjella dhe se askush nuk ka proceduar penalisht...

Lajmet e fundit