Tirana
clear sky
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
69 %
1.5kmh
0 %
Hën
26 °
Mar
35 °
Mër
37 °
Enj
39 °
Pre
38 °
E hënë, 21 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

policet e burgjeve

Nga martesa e lindja e fëmijës tek sëmundja dhe dëmtimet, zgjaten pushimet për policët e burgjeve (VENDIMI DHE KRITERET)

Këshilli i ministrave ka marrë vendimin sot për kohëzgjatjen e pushimeve të Policisë së Burgjeve. Vendimi vjen pas propozimit të ministres së Drejtësisë Etilda...

Gardianët e burgjeve i shkruajnë të revoltuar Ramës: Jemi të pambrojtur përballë krimit, na kanë hequr armët! S’jemi roje bostani (KËRKESAT)

Policët e Burgjeve përmes një deklarate zyrtare i shkruajnë të revoltuar kryeministrit Edi Rama, dhe kërkojnë plotësimin e disa kushteve dhe kërkesave të tyre....

Gjonaj paralajmëron policët e burgjeve: Mos e lejoni të jeni në krahun tjetër të hekurave

Ditën e sotme ministrja e Drejtësisë, Etilda Gjonaj, dha një mesazh të qartë për punonjësit e rinj të policisë nëpër burgje. Ajo u...

Lajmet e fundit