Tirana
light rain
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
56 %
3.6kmh
100 %
Hën
22 °
Mar
22 °
Mër
24 °
Enj
24 °
Pre
26 °
E hënë, 26 Shtator, 2022

TAG

polican

U kapën duke eksploruar uzinën e armëve në Poliçan, lihen të lirë katër turistët çekë

Katër turistët çekë që u ndaluan ditën e djeshme duke fotografuar uzinën e armëve në Poliçan janë lënë të lirë. Dy burrat çekë u ndaluan...

Policia jep informacion për çekët e ndaluar në Poliçan, zbardhet dëshmia: Jemi turistë, humbëm rrugën por s’kemi qëllim të keq

Policia e Poliçanit ka dhënë informacion rreth ngjarjes në uzinën e armëve të Poliçanit. Sipas policisë, fillmisht janë pikasur dy gra të cilat qëndronin  jashtë...

Ngjarja në Poliçan, Ministria e Mbrojtjes: Dy çekë hynë brenda tuneleve, gratë qëndronin jashtë rrethimit (DETAJET)

Ministria e Mbrojtjes thotë se ka ndaluar katër shtetas çekë, këtë herë në fabrikën e armëve të Poliçanit në Berat. Ngjarja ka ndodhur mëngjesin e...

Policia Ushtarake dhe FNSH rrethojnë fabrikën e armëve në Poliçan, ndalohen dy të huaja duke fotografuar hyrjen

Dy shtetase të huaja janë ndaluar ditën e sotme pasi kanë fotografuar fabrikën e armëve në Poliçan. Sipas informacioneve paraprake, shtetaset europiane kanë qenë duke...

Përfundon numërimi i votave, zgjidhet kryetari i ri degës së PD në Poliçan dhe Kolonjë (EMRAT)

Ka përfunduar numërimi i votave për kreun e ri të degës së Partisë Demokratike në Poliçan. Fitues është shpallur Behar Veli Xhaferraj me 69%...

Terrorizoi qytetarët në lokal dhe kërcënoi me thikë efektivët e Policisë, arrestohet 44-vjeçari në Poliçan

Një 44-vjeçar është arrestuar nga Policia në Poliçan, pasi akuzohet se kërcënoi me thikë qytetarët në lokal, si dhe efektivët e policisë, të cilët...

E rëndë në Poliçan, gruaja vetëhelmohet me pesticide, ndërron jetë rrugës për në spital

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Poliçan. Një 69-vjeçare dyshohet se është vetëhelmuar me pesticide, e cila është gjetur nga...

Zjarr i madh në Poliçan, flakët shkrumbojnë 10 hektarë me ullinj, policia ndalon të dyshuarin (FOTO)

Një zjarr masiv ka rënë sot në një zonë me ullinj në fshatin Vertop, në Poliçan. Mësohet se fermeri Arben Fejzollari iu ka vënë flakën...

Parcela me kanabis: Tre të arrestuar në Berat, pranga edhe kryetarit të fshatit e inspektorit (EMRAT)

Policia e Beratit ka goditur dy raste të kultivimit të kanabisit, përkatësisht në Bashkitë Poliçan dhe Dimal. Në pranga kanë rënë tre persona ndërsa është...

Detaje nga aksidenti i rëndë në Poliçan, 28 vjeçarja ishte zv.kryetare e KZAZ-së në zgjedhjet e 25 prillit, para disa vitesh ra në Landfillin...

Detaje të reja kanë dalë nga aksidenti i rëndë që ndodhi mesditën e sotme në fshatin Vërtop të Poliçanit, ku 28 vjeçarja Anxhela Ibro...

Lajmet e fundit