Tirana
clear sky
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
77 %
0kmh
0 %
Enj
16 °
Pre
26 °
Sht
24 °
Die
25 °
Hën
24 °
E enjte, 6 Tetor, 2022

TAG

polic

U kap me kanabis dhe vaj hashashi në makinë, lihet në burg ish-polici në Berat

Gjykata e Beratit dha sot masën e sigurisë “arrest me burg” për ish-policin Sokol Dardha. Ai u arrestua dy ditë më parë në lagjen “1...

FOTO/ Zbulohet kush është efektivi që është marrë i pandehur për dhunë ndaj Aldi Ramës, 21-vjeçari që vrau oficerin Saimir Hoxha

Personi që shihni në foto është oficeri i policisë Myrteza Mehmetaj, i cili është marrë i pandehur nga Prokuroria e Lezhës, për dhune ndaj...

Lejonte ndërtimin pa leje, pezullohet nga detyra punonjësi i policisë së Lushnjës

Një 43-vjeçar punonjës policie është pezulluar nga detyra, pasi akuzohet për “Shpërdorim detyre”. Është pezulluar nga detyra inspektor G. R., 43 vjeç, me detyrë Ndihmës...

FOTO/ Hetime për dosjet e krimeve dhe aksione anti-drogë, kush është efektivi i policisë që i vendosën TRITOL në Shkodër

Detaje të reja janë zbardhur nga ngjarja e shënuar në Shkodër, ku u vendos tritol pranë banesës së efektivit të policisë, Pëllumb Vukaj. Bëhet me...

Arrestohet “i forti” në Gjirokastër, kundërshtoi policin dhe shkatërroi kamerën e sigurisë në komisariat

Një 33-vjeçar ka rënë në prangat e policisë së Gjirokastrës pasi ka kundërshtuar efektivin e policisë. Bëhet me dije se në pranga ka rënë shtetasi...

Babai dhe vajza mbetën të bllokuar në makinë nga dëbora, polici mban në shpinë vogëlushen dhe e dërgon në spital

Greqia është përfshirë nga moti i acartë, temperatura të ulta dhe reshje intensive dëbore, të cilat kanë goditur disa zona. Emergjencat civile dhe forcat...

Detaje nga vrasja në Lezhë, polici u vra në krye të detyrës, po kontrollonte për kanabis, shpallet në kërkim një person

Detaje të reja janë zbardhur në lidhje me ngjarjen e rëndë që ka ndodhur ditën e sotme në Ishull të Lezhës, ku ka mbetur...

Të shtëna me armë zjarri në Lezhë, qëllohet për vdekje një efektiv policie (EMRI)

Të shtëna me armëë zjarri janë raportuar ditën e sotme nga zona e Ishull në Lezhë. Bëhet me dije se nga të shtënat me armë...

SHÇBA arreston një polic të qarkullimit rrugor, nën hetim disa efektivë dhe shtetas të tjerë

SHÇBA ka arrestuar një polic të qarkullimit rrugorë pasi akuzohet për "korruosion pasiv". Bëhet me dije se në pranga ka rënë efektivi Zyber Halili. Burime...

Nuses i ndodh e papritura dhe ngel në mes të katër rrugëve, “përballet” me policin…(FOTO)

Një situatë e pazakontë i ka ndodhur një 29 vjeçareje, e cila po shkonte në Kishë për të bërë celebrimin e martesës me bashkëshortin...

Lajmet e fundit