Tirana
few clouds
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
77 %
2.1kmh
20 %
Enj
15 °
Pre
18 °
Sht
19 °
Die
16 °
Hën
17 °
E enjte, 30 Mars, 2023

TAG

Pogradec

Konsumuan lëndë helmuese aksidentalisht, burrë e grua përfundojnë në spital

Një çift bashkëshortësh në Pogradec kanë përfunduar në spital, pasi dyshohet se kanë pirë aksidentalisht lëndë kimike, helmuese. Bëhet me dije se shtetasit B. O.,...

VIDEO/ Aksidenti i frikshëm në Pogradec, makina “ngre në ajër” 30-vjeçarin

Një aksident i rëndë ndodhi më 11 dhjetor, rreth orës 18:50, në lagjen nr. 1, Pogradec në zonën e ish Rodeo-s. Shtetasi A. K., duke...

Bënë për spital 26 vjeçarin, arrestohen tre vëllezërit në Pogradec

Tre vëlezër janë arrestuar nga Policia në Pogradec, pasi akuzohen se në bashkëpunim, kanë qëlluar me thikë shtetasin E. H., 26 vjeç, banues në...

Makina përplas biçikletën në Pogradec, plagoset rëndë një person, shoferi e lë në mes të rrugës dhe largohet

Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në zonën industriale të Pogradecit. Sipas informacioneve paraprake mësohet se një makinë ka përplasur një biçikletë...

Tentoi të përdhunojë një vajzë, arrestohet 47 vjeçari në Pogradec

Një 47 vjeçar është arrestuar në flagrancë nga Policia e Pogradecit, pasi dyshohet se se ka tentuar të kryejë marrëdhënie seksuale me një 34-vjeçare....

Përplasen “kokë më kokë” dy mjetet në aksin Pogradec-Korçë, njëra përfundon në kanal (FOTO)

Një aksident ka ndodhur mëngjesin e sotëm në aksin Pogradec-Korçë pranë fshatit Çerravë. Bëhet me dije se dy mjete janë përplasur me njëra-tjetrën dhe...

Sekuestrohet vila me vlerë 200 mijë euro në Pogradec, dy persona e përvetësuan me dokumente false

Një pasuri me vlerë 200 mijë euro është sekuestruar ditën e sotme në Pogradec, pasi dyshohet se është përfituar nëpërmjet falsifikimit të dokumenteve. Ndërtesa është...

Përdhunimi i 12 vjeçares në Pogradec, flet e ëma: Ai hynte me forcë në shtëpi, edhe me vajzën e madhe kanë abuzuar dy vite...

Pak ditë më parë një ngjarje tronditëse u shënua në Pogradec ku një 15 vjeçar ka përdhunuar vajzën 12 vjeçare. E ëma e së miturës...

Arrestohet 15-vjeçari në Pogradec, dyshohet se ka kryer marrëdhënie seksuale me një vajzë të mitur

Një 15-vjeçar ka rënë në prangat e policisë së Pogradecit, pasi dyshohet se ka kryer marrëdhënie seksuale me një vajzë të mitur. Policia njofton se...

“M’u errën sytë, ai më qëlloi me gurë”, pendohet 65 vjeçari që vrau fqinjin për pronat në Pogradec: E qëllova me drapër

Gjykata e Pogradecit ka caktuar sot masën e sigurisë “arrest me burg” për shtetasin Fatmir Manellarin, i cili akuzohet për vrasjen e fqinjit të...

Lajmet e fundit