Tirana
clear sky
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
65 %
1.5kmh
0 %
Enj
15 °
Pre
18 °
Sht
19 °
Die
16 °
Hën
17 °
E enjte, 30 Mars, 2023

TAG

Pogradec

E RËNDË në Pogradec/ Tre burra rrahin me grushte dhe i hedhin sprajt në fytyrë gruas (EMRI)

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Pogradec ku  tre burra kanë qëlluar me grushte një grua dhe i kanë hedhur sprajt në fytyrë. Sipas...

Del VIDEO, efektivi i Policisë godet me shpulla të riun në Pogradec

Një efektiv Policie ka dhunuar një person në Pogradec. Bëhet me dije se oficeri i Policisë  i identifikuar si Gjergji Riza, ka dhunuar një...

Makina del nga rruga në Pogradec, dërgohen me urgjencë në spital 4 persona

Një aksident i rëndë është shënuar ditën e sotme në dalje të fshatit Vërdovë, Pogradec. Bëhet me dije se shtetasi G. Gj., 42 vjeç, duke...

Aksident në aksin Korçë-Pogradec, makina përfundon në kanal, plagosen dy fëmijë dhe një grua

Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme në aksin Korçë-Pogradec. Sipas informacioneve paraprake mësohet se aksidenti ka ndodhur në fshatin Bulgarec ku njëri prej...

Sherr me thika mes dy adoleshentëve, plagoset 15 vjeçari në Pogradec

Një konflkt ka ndodhur mes dy adoleshentëve mbrëmjen e sotme në Pogradec, ku si pasojë një 15 vjeçar ka mbetur i plagosur. Ai është plagosur...

Me ftesë të Lefter Gështenjës, 23 deputetë të PD mblidhen në darkë në Pogradec, i pranishëm edhe Alibeaj

Një grup deputetësh të Partisë Demokratike janë mbledhur mbrëmjen e djeshme në një darkë. Më ftesë të deputetit Lefter Gështenja, 23 deputetë janë mbledhur...

EMRI/ Vodhi 5 mjete, arrestohet “skifteri” në Pogradec

Një i ri ka rënë në prangat e policisë së Pogradecit pasi akuzohet për disa vjedhje. Bëhet me dije se në pranga ka rënë Ardian...

Mjegull e dendur, vështirësi qarkullimi në aksin Qafë Thanë-Pogradec

Aksi Qafë Thanë– Pogradec është përfshirë nga mjegulla e dendur e cila ka vështirësuar qarkullimin e mjeteve. Automjetet e kanë të vështirë qarkullimin nuk mund...

VIDEO/ Meta e “djeg” në Pogradec, ja merr valles me ekipin e Partisë së Lirisë

Kryetari i Partisë së Lirisë, Ilir Meta, mbrëmjen e sotme ndodhet në qytetin e Pogradecit ku dhe ka zhvilluar një takim ndryshe me ekipin...

Detaje nga operacioni në Pogradec: Sekuestrohet 58 kg drogë, arrestohen tre persona, mes tyre dhe punonjësja 28-vjeçare

Policia ka dhënë detaje në lidhje me operacionin anti-drogë të zhvilluar në Pogradec. Bëhet me dije se kanë rënë në pranga tre persona, si dhe...

Lajmet e fundit