Tirana
scattered clouds
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
87 %
1kmh
40 %
Mër
16 °
Enj
16 °
Pre
18 °
Sht
16 °
Die
15 °
E mërkurë, 7 Dhjetor, 2022

TAG

poghradec

Dhunuan qytetarin në Pogradec, SHÇBA nis hetimet për 3 efektivët e policisë

Shërbimi për Çështjet e Brendshme dhe Ankesat (SHÇBA) ka nisur hetimet për 3 efektivë të Komisariatit të Pogradecit, të cilët akuzohen se kanë dhunuar...


Lajmet e fundit