Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
64 %
2.1kmh
0 %
Enj
39 °
Pre
32 °
Sht
35 °
Die
37 °
Hën
37 °
E enjte, 5 Gusht, 2021

TAG

plumb

Plumb në dritaren e zyrës, Prokurori i Përmetit kallzim në Polici

Prokurori i Përmetit Asllan Bajrami, i cili është kërcënuar raportohet se është marrë në mbrojtje. Të pyetur nga newsbomb.al ata kanë thënë se kanë marrë...

U vra me plumb në gjoks, Mehmet Qema shok me Meriton Mjekiqin dhe reperin e njohur

Mehmet Qema, 27-vjeçari që humbi jetën mbrëmjen e djeshme në rrugën “5 Maji” në kryeqytet kishte një miqësi me shumë figura të njohura të...

E qëlluan me plumb në gjoks, 30 vjeçaren e shpëtoi…SILIKONI

Mjekët në Kanada kanë botuar një rast vërtetë të veçantë në revistën mjekësore "Sage" javën e kaluar. Ata shprehen se është...

Vrasja që tronditi Korçën, kush është 30 vjeçari që u qëllua me PLUMB në kokë (FOTO-EMRI)

Publikohet fotoja e 30 vjeccarit që mbeti i varrë mbrëmjen e djeshme në qytetin e Korçës. Viktima është Altin Balliu, 30...

I dërgojnë në shtëpi një zarf me PLUMB brenda’, i riu ngre alarmin në polici

Një 26-vjeçar nga Saranda ka denoncuar në Komisariatin e policisë një kërcënim që ka ardhur në adresë të tij. Mësohet se...

Plumb pas koke, vishet me mister vrasja e modeles

Një modele 28 vjeçare e cila sapo ishte shpërngulur në Atlanta me të dashurin e saj, vdiq pasi u qëllua në qafë gjatë kohës...

U gjet i vrarë me plumb në kokë, identifikohet 36-vjeçari shqiptar (EMRI)

Është zbuluar identiteti i shqiptarit të vrarë me plumb në kokë në Greqi. Sipas mediave greke, viktima është identifikuar si Nesti...

“Zarf me plumb Fatos Nanos, do vritesh nga…” Izet Haxhia tregon të pathënat: Roli i Berishës në trazirat pas vrasjes së Azem Hajdarit

Ish truproja personal i Sali Berishës, Izet Haxhia ka rrëfyer sipas tij rolin që pati, krei i SHIK Fatos Klosi në trazirat e 14...

Magjistarin e qëllojnë me plumb gojë, por numri shkon keq (Video)

Ai mori ndihmën e parë nga ekipi i emergjencës që i qëndron gjithmonë pranë dhë më pas u dërgua në spital ku u...

Bukëpjekësi shqiptar vret me një plumb në kokë punëtoren dhe tenton vetëvrasjen (Video)

Një bukëpjekës shqiptar me aktivitet në qytetin Zajeçar të Serbisë, ka qëlluar për vdekje me një plumb në kokë punonjësen e tij, 50 vjeçaren...

Lajmet e fundit