Tirana
overcast clouds
21.2 ° C
21.2 °
21.2 °
56 %
4.1kmh
89 %
Mër
20 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
28 °
Die
30 °
E mërkurë, 22 Shtator, 2021

TAG

PLSH

Jozefina Topalli: Sikur ta dinit sa frikë ju kanë Rama, Basha dhe Meta! Unë i njoh mirë, e di se çfarë janë në gjendje...

Kryetarja e Partisë Lëvizja Shqiptare, Jozefina Topalli, ka akuzuar kryeministrin Rama, presidentin Meta dhe kryedemokratin Basha se i shohin qytetarët vetëm si numër votash...

Lajmet e fundit