Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
78 %
0kmh
0 %
Mër
41 °
Enj
41 °
Pre
39 °
Sht
40 °
Die
32 °
E mërkurë, 28 Korrik, 2021

TAG

plazh

Shmanget tragjedia në plazhin e Golemit, pushuesit shpëtojnë nga mbytja dy vajzat e mitura

Dy vajza të mitura kanë rrezikuar mbytjen ditën e sotme në plazhin e Golemit në Durrës. Mësohet se vajzat e moshës 11 dhe 17-vjeçe janë...

Plazhi kthehet në “arenë boksi” për një gotë alkool, gruaja kap për fyti bashkëshortin dhe e rreh në mes të pushuesve (Video)

Një debat mes një çifti në Turqi ka degraduar duke u shndërruar në një “arenë grushtesh dhe shuplakash” buzë detit. Në videon që po bën...

E diela perfekte për të gjithë adhuruesit e plazhit, ja si do të jenë temperaturat për ditën e sotme

Dita e sotme do të jetë perfekte për të gjithë ata që adhurojnë plazhin, pasi temperaturat do të jenë të larta dhe do të...

“Kërcet arma” në plazhin e Zvërnecit në Vlorë, një person konfliktohet me disa të tjerë dhe qëllon me pistoletë (EMRI)

Të shtëna me armë zjarri raportohet në këtë momente në Zvërnec, në zonën e plazhit, shkruan neësbomb.al. Paraprakisht, bëhet me dije se është qëllluar...

VIDEO/ Me bikini ngjyrë ari dhe duke tundur të pasmet buzë detit, Era Istrefi provokon keq ndjekësit

Këngëtarja e njohur nga Kosova Era Istrefi ka zgjedhur bregdetin shqiptar për të kaluar disa ditë pushimi. Ajo ka ndarë me ndjekësit disa foto nga...

Dy pushues rrezikojnë mbytjen në plazhin e Pishë Poros në Fier, njëri në gjendje të rëndë në spital (EMRAT)

Dy pushues kanë rrezikuar mbytjen ditën e sotme në plazhin e Pishë Poros, në Fier. Mësohet se Arben Alizoti dhe Fiqo Rexhepi, të dy banorë...

Keni bërë plane për plazh? Moti parashikon surpriza: E diela me vranësira dhe reshje shiu ne formë shtrëngatash

Për ditën e nesërme mbi vendin tonë pritet të depërtojnë masa ajrore të paqëndrueshme dhe të lagështa me origjinë veriperëndimore, raporton Shërbimi Meterologjik Ushtarak. Në...

Po kërcënonte me armë një pushues në plazh, Policia e Durrësit me urgjencë në lagjen nr.13, neutralizon kavajsin me pistoletë

Një 34 vjeçar është arrestuar nga Policia në Durrës, pasi ka kanosur me armë zjarri një shtetas tjetër në zonën e plazhit. Menjëherë pas...

Stuhia e rërës godet Greqinë, shkatërron çfarë i del para, ja si paraqitet situata

Plazhi në qytetin Nea Moudania në Halkidiki të dielën pasdite u godit nga një stuhi rëre. Sipas mediave greke bëhet e ditur se studia e...

E diela ideale për pushime në bregdet, por në zonat malore shi, mësoni si do të jetë moti ditën e sotme

E diela pritet të jetë e bukur dhe shlodhëse. Dita e diel parashikohen të kenë mot kryesisht të kthjellët, por në relievet kodrinore dhe malore...

Lajmet e fundit