Tirana
clear sky
19.5 ° C
19.5 °
19.5 °
83 %
1kmh
0 %
Mër
41 °
Enj
41 °
Pre
39 °
Sht
40 °
Die
41 °
E mërkurë, 28 Korrik, 2021

TAG

platforma

Pas Leo Di Caprios dhe peticionit, krijohet platformë për mbrojtjen e lumit Vjosa

Një platformë për mbështetjen dhe mbrojtjen e lumit Vjosa është krijuar dhe është bërë shumë familjare për të gjithë. Tashmë tema e lumit të...

Ministria e Arsimit prezanton platformën, 900 leksione në matematikë dhe shkenca për klasat 6-12

Ministria e Arsimit ka prezantuar platformën mësimore Akademi,al, në të cilën janë 900 leksione në matematikë dhe shkenca për nxënësit e klasave të 6-12....

Basha prezanton sot platformën për zgjedhje të lira: Jemi në kushtet e një kolapsi total

Kryedemokrati Lulzim Basha do të prezantojë sot platformën për zgjedhje të lira. Në këtë takim marrin pjesë krerët e partive aleate...

Platforma e aleatëve të Bashës për zgjidhje, Balla nga Pogradeci: Askush nuk na vendos kushte

Kreu i Grupit Parlamentar të PS-së Taulant Balla ka folur ditën e sotme nga Pogradeci për propozimin e aleatëve të Bashës, të cilët kërkuan...

Fatmir Limaj: Platforma për dialogun me Serbinë do të dërgohet në Parlament

Bashkëkryesuesi i Ekipit për dialog me Serbinë së bashku me Shpend Ahmetin, si dhe zëvendëskryeministri i Kosovës Fatmir Limaj, është shprehur se deri në...

Hoxhaj në Maqedoni: Së shpejti platforma dhe takimi midis dy qeverive  

Zv/kryeministri i Kosovës Enver Hoxhaj, pati sot një takim me zv/kryeministrin e Maqedonisë, Bujar Osmanin ku edhe diskutuan mbi ekipin negociator të Kosovës në...

Prezantohet platforma për ekselentët, Rama: Djalin tim nuk e pranuan në universitet vitin e parë, punoi

Kryeministri Edi Rama po preznaton në këto momente platformën për punësimin e studentëve ekselentë.   "Punëtëmbarë.al", quhet platforma, ku kryeministri u...

“Shfrytëzoi “mikun” në qeverisje, Rama publikon historinë e Leonit: Nuk u dorëzua asnjë moment

Ditën e sotme kryeministri Edi Rama e ka nisur me historinë e një qytetari nga Shkodra i cili zgjidhi problemin e tij nëpërmjet platformës...

Marrin fund të gjitha sorollatjet e shqiptarëve me ligjin, “avokati im”, me juristin online ju vjen në ndihmë për çdo problem, ja si funksionon...

Ju ka ndodhur të keni nevojë për një kontratë dhe jeni sorollatur pafund dhe si përfundim asgjë nuk keni zgjidhur? “Avokati im” mendon pikërisht...

Kur Edi Rama bëhet “malësor”, si u përgjigjet komentuesve për ligjet e reja të punësimit

“Qeveria në xhepin tuaj. Shkarkoni këtë aplikacion, bëhuni anëtarë të koalicionit të madh për Shqipërinë që duam dhe përdoreni kontaktin e drejtpërdrejtë me kabinetin...

Lajmet e fundit