Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
78 %
0.5kmh
0 %
Mar
35 °
Mër
35 °
Enj
33 °
Pre
35 °
Sht
36 °
E martë, 28 Qershor, 2022

TAG

plani i be

Zbardhet plani i BE për hapjen e bareve dhe restoranteve, ja kur rifillon lëvizja e lirë, vetëm pas 1 viti…

Bashkimi Europian ka hartuar një plan për rifillimin e jetës sociale dhe ekonomike, duke vendosur edhe datat kur do të rihapen aktivitetet. ...

Lajmet e fundit