Tirana
overcast clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
94 %
1.5kmh
100 %
Sht
25 °
Die
27 °
Hën
27 °
Mar
27 °
Mër
28 °
E shtunë, 3 Qershor, 2023

TAG

plagosje

Dy çobanë plagosen në mal nga një person i maskuar

Një person i maskuar ka plagosur me armë zjarri ditën e sotme dy vëllezër në Kolonjë në malin e Leshnjës. Sipas policisë...

17 vjeçari plagos në shkollë mësuesin me “stilolaps” pistoletë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në shkollën e Muzikës “Jakov Xoxa” ku një nxënës ka plagosur mësesin si pasojë e pakujdesisë me një...

25 vjeçari e plagos me thikë, berberi kundërsulmon duke e plagosur me gërshërë

Një ngjarja e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në lagjen nr.16 në qytetin e Durrësit, ku dy persona kanë mbetur të plagosur. ...

Atentati në Elbasan, identifikohet i plagosuri, policia në kërkim të autorit

Një plagosje me armë zjarri është regjistuar mbrëmjen e sotme në Elbasan. Një person, i quajtur Qani (Alibeaj) Zylyfi është plagosur në sheshin “Rinia”...

Plagosja e biznesmenit, shpërblim nga policia për këdo që jep informacion

Policia ka vënë në dispozicion një shumë parash për këdo që jep informacion në lidhje me plagosjen e biznesmenit Berhan Vishnja dy ditë më...

Sherr masiv në Sarandë, disa persona të plagosur

Një sherr masiv ka ndodhur mbrëmjen e sotme në qytetin e Sarandës. ‘Sarandaweb’ shkruan se ngjarja ka ndodhur në shëtitoren e qytetit dhe të...

Plagosën një person pas sherrit në palestër, arrestohen dy kushërinjtë dhe bashkëpunëtori i tyre

3 shtetas të shpallur në kërkim janë arrestuar për veprat penale  "Vrasje me dashje' të kryer në bashkëpunim e mbetur në tentative"  "Prodhim dhe...

Atentati te “Komuna e Parisit” ndaj biznesmenit, zbardhen detaje për konfliktin që ka patur

Zbardhen detaje rreth atentatit ndaj ndërtuesit. Sipas të dhënave të policisë zbardhet një nga pistat e konfliktit që çoi në atentatin ndaj Lulzim Kazanit....

Atentat te “Komuna e Parisit”, plagoset biznesmeni

Një person ka mbetur i plagosur pasi ndaj tij është qëlluar me armë zjarri. Policia ka njoftuar se i plagosur ka mbetur shtetasi Lulëzim...

Përleshje me thika në lokal, plagosen dy kushërinj

Përleshje me thika në fshatin Orman në Korçë. Për pasojë kanë mbetur të plagosur dy persona, kushërinj me njëri-tjetrin. Të...

Lajmet e fundit