Tirana
broken clouds
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
83 %
1.5kmh
75 %
Sht
25 °
Die
26 °
Hën
27 °
Mar
27 °
Mër
28 °
E shtunë, 3 Qershor, 2023

TAG

plagosje

Pas sherrit me gruan, burri vret veten në oborrin e shtëpisë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në fashatin Kryekuq të Divjakës, aty ku një 70 vjeçar ka vrarë veten pasi plagosi më parë bashkëshorten...

Automjeti del nga rruga, humbet jetën 24 vjeçari, plagoset një tjetër

Një aksident me pasojë vdekjen e një personi dhe plagosjen e një tjetëri ka ndodhur në orët e para të mëngjesit në Velipojë të...

Plagoset me thikë një i ri në Tiranë, policia në kërkim të autorit

Një i ri ka mbetur i plagosur pas një sherri me një tjetër person. Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e sotme në rrugën “Dritan Hoxha”...

Plagosja te “Brryli”, fëmija u sulmua nga pitbulli, i ati qëlloi mbi qenin

Një qen i racës pit-bull ka sulmuar një fëmijë ditën e djeshme  te zona e “Brrylit” në Tiranë, por i ati ka nxjerrë pistoletën...

Përplasen dy automjete në Durrës, një viktimë dhe një i plagosur

Një aksident me pasojë vdekjen e një personi dhe plagosjen e një tjetri ka ndodhur mbrëmjen e sotme në mbikalimin e Fllakës në Durrës....

Plagosja me kallashnikov në Theth, policia arreston një 19 vjeçar

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në mëngjes në pikën turistike të Thethit. Një person është plagosur rëndë me armë kallashnikov. ...

Konfliktohen për garën me qen, plagosen 2 persona në Korçë

Konflikti për qentë ëhstë bërë shkak për plagosjen e dy personave në Korçë. Ngjarja ka ndodhur në malin e Moravës pas...

Lajmet e fundit