Tirana
clear sky
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
82 %
2.1kmh
0 %
Sht
19 °
Die
19 °
Hën
13 °
Mar
12 °
Mër
5 °
E premte, 24 Mars, 2023

TAG

plagosje

Atentat te “Komuna e Parisit”, plagoset biznesmeni

Një person ka mbetur i plagosur pasi ndaj tij është qëlluar me armë zjarri. Policia ka njoftuar se i plagosur ka mbetur shtetasi Lulëzim...

Përleshje me thika në lokal, plagosen dy kushërinj

Përleshje me thika në fshatin Orman në Korçë. Për pasojë kanë mbetur të plagosur dy persona, kushërinj me njëri-tjetrin. Të...

Dy kamikaze vrasin 22 persona në Nigeri, shpërthimet plagosin dhe 18 të tjerë

Dy femra kamikaze kanë sulmuar qytetin Borno që ndodhet shumë afër Maiduguri-t të Nigerisë duke vrarë 22 persona dhe plagosur 18 të tjerë. ...

Rrëzohet pema në Tiranë, plagoset punonjësia e pastrimit

Një pemë është rrëzuar në rrugën “Fortuzi” në kryeqytet e për pasojë ka mbetur e palgosur një punonjëse pastrimi. Gruaja është lënduar nga goditja...

Plagosi me sende të forta 3 persona, ekstradohet nga Italia 24 vjeçari

Ekstradohet  nga Italia një shtetas shqiptar i dënuar me 3 vite burg për "Plagosje të rëndë me dashje e kryer në bashkëpunim". ...

Arrestohet një nga autorët e vrasjes së 31-vjeçarit në Durrës, tjetri ende në kërkim

Arrestohet një nga autorët e vrasjes së 31-vjeçarit në Durrës, por tjetri është ende në kërkim. Bledar Kajno 39 vjeç është prangosur nga Policia, ndërsa...

Kush është Orest Malushi, kryetari i PS që qëlloi me armë militantin e PD

Një ngjarje e rëndë ndodhi pasditen e së premtes ku Drejtori i Ujësjellësit të Ersekës, njëkohësisht, kryetar i PS në këtë qytet, Ores Malushi...

Aksident me pasojë vdekjen në Gjirin e Lalëzit, plagoset një tjetër

Një aksident i rëndë me pasojë vdekjen e një personi dhe plagosjen e një tjetri, ka ndodhur gjatë orëve të mbrëmjes në aksin Gjiri...

Lajmet e fundit