Tirana
broken clouds
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
83 %
1.5kmh
75 %
Sht
25 °
Die
26 °
Hën
27 °
Mar
27 °
Mër
28 °
E shtunë, 3 Qershor, 2023

TAG

plagosje

Aksident i rëndë në Burrel, 7 persona mbeten të plagosur

Një aksident i rëndë ka ndodhur pak çaste më parë në aksin rrugor Burrel-Lisë. Një furgon pasagjerësh është përplasur me një automjet dhe për...

Dasma në Fier përfundon tragjikisht, theren të ftuarit

Një dasmë në fshatin Radostinë të Fierit ka përfunduar tragjikisht për shkak të një konflikt mes të ftuarve. Pesë persona janë përfshirë në sherr,...

Dukagjin, vëllai qëllon vëllain dhe kunatën, autori i sëmurë mendor vetëdorëzohet pas negociatave me policinë

Një krim i rëndë ka ndodhur brenda familjes në fshatin Lekaj të Dukagjinit.  Vëllai ka qëlluar me armë mbi vëllain dhe kunatën, duke i...

Konflikt për motive të dobëta mes dy peshkatarëve, në gjende të rëndë njëri prej tyre

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Vlorë,  ku 29-vjeçari Erlind Lato ka goditur me mjete të forta  shtetasin E.K 30 vjeç. ...

Qëllohet me snajper nga jashtë një i burgosur në Vaqarr

Një i dënuar në burgun e Vaqarrit është qëlluar me snajper nga ambientet jashtë tij. Ngjarja ka ndodhur pasidten e sotme dhe personi ka...

Sërish aksident në Gjirokastër, tre persona mbeten të plagosur

Një tjetër aksident është regjistuar në Gjirokastër, ku kanë mbetur tre persona të plagosur. Dy automjete janë përplasur në kryqëzimin e Bularatit. ...

Plagosje me armë zjarri në Shkodër, një person në gjendje të rëndë

Një plagosje me armë zjarri ka ndodhur disa minuta më parë në qytetin e Shkodrës. Ngjrja ka ndodhur pranë shkollës “Oso Kuka”,...

Festivali i demave, 5 të plagosur rëndë në Spanjë

Pesë persona janë plagosur rëndë gjatë festivalit të përvitshëm të demave në Spanjë. Personat e plagosur janë goditur nga 6 dema në...

Të shtëna me armë zjarri në Laç, plagoset një person

Një person ka mbetur i plagosur pasi është qëlluar me armë zjarri në qytetin e Laçit disa minuta më parë. Mark Lleshi...

18 vjeçari shqiptar goditet disa herë më thikë në tramvajin e Milanos, alarmohet policia

Policia e Milanos është vënë në alarm pas dy ngjarjeve të rënda të ndodhur në qytet mbrëmjen e djeshme. Një 18...

Lajmet e fundit