Tirana
clear sky
2.5 ° C
2.5 °
2.5 °
65 %
1.5kmh
0 %
Mër
11 °
Enj
14 °
Pre
16 °
Sht
14 °
Die
16 °
E mërkurë, 29 Mars, 2023

TAG

plagosje

Plagosi me thikë 18-vjeçarin në Itali, arrestohet shqiptari pas disa muajsh në Spanjë

Një 25-vjeçar shqiptar ka rënë në prangat e policisë spanjolle, pasi akuzohet për tentativë vrasje. Bëhet me dije se shqiptari është arrestuar, pasi është i...

Sherr me thika mes dy adoleshentëve, plagoset 15 vjeçari në Pogradec

Një konflkt ka ndodhur mes dy adoleshentëve mbrëmjen e sotme në Pogradec, ku si pasojë një 15 vjeçar ka mbetur i plagosur. Ai është plagosur...

Përplasen “kokë më kokë” mjetet, dy të plagosur në Rrugën e Arbrit

Një aksident ka ndodhur këtë pasdite në Rrugën e Arbrit, ku paraprakisht bëhet me dije se janë përplasur dy automjete. Për pasojë kanë mbetur të...

“I njoh autorët”, detaje të reja nga plagosja me thikë e 40 vjeçarit: U ulën në tavolinën time dhe shokun e çuan të blinte cigare

Detaje të reja kanë dalë në lidhje me plagosjen me thikë të 40 vjeçarit, Eder Dorzi, tre ditë më parë në një lokal në...

Sherr me thika në Durrës, plagoset një 38 vjeçar

Një plagosje me thikë ka ndodhur pasditen e sotme në afersi të stacionit te trenit në Durrës. Bëhet me dije se si pasojë ka...

Shoferi përplas këmbësoren në Vlorë, “ia mbath” nga vendngjarja

Një aksident ka ndodhur ditën e sotme në rrugën “Ali Demi”. Bëhet me dije se një mjet ka aksidentuar një këmbë]sore, shtetasen me iniciale...

Makina del nga rruga dhe bie në greminë, dy të plagosur RËNDË në Bulqizë (EMRAT)

Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme pranë fshatit Smollik, në zonën e njohur si Ura e Çerenecit, rruga e cila të...

Petkoviç: Kërkova nga Kosova të më lejojë një takim me dy të rinjtë e lënduar serbë

Drejtori i të ashtuquajturës zyrë për Kosovën, Petar Petkoviç ka deklaruar se ka kontaktuar me familjet e të lënduarve në Shtërpcë dhe ka kërkuar...

Plagosja e dy serbëve, reagon Kurti: Dënoj ashpër sulmin, autori të përballet me drejtësinë!

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti ka reaguar në lidhje me ngjarjen e sotme, ku janë plagosur me armë zjarri dy qytetarë në Shterpcë. Përmes një...

Plagosja e dy të rinjve serbë, arrestohet autori i dyshuar (FOTO)

Policia e Ferizajt ka arrestuar  një 33 vjeçar, i cili dyshohet se ka plagosur me armë zjarri dy të rinj serbë në Kosovë, ku...

Lajmet e fundit