Tirana
light rain
8.5 ° C
8.5 °
8.5 °
87 %
3.6kmh
100 %
Mar
11 °
Mër
11 °
Enj
15 °
Pre
17 °
Sht
13 °
E martë, 28 Mars, 2023

TAG

plagosje

Plagosja e 15-vjeçarit në gjimnazin e Laçit, Kushi te “Edukimi”: E kemi në vëmendje rastin, Ministria e Arsimit përgjegjëse për garantimin e sigurisë

Ministrja e Arsimit dhe Sportit, Evis Kushi, i është përgjigjur shqetësimit të ngritur nga deputetja e PD-së, Flutura Açka, lidhur me dy ngjarjet e...

Plagosja me thikë e 23 vjeçarit në Shijak, arrestohet bashkëmoshatari që e qëlloi

Autori 20 vjeçar i plagosjes së djeshme në Shijak, është arrestuar nga Policia rreth orës 22.00 të mbrëmjes. Mbi të riun me inicialet R.M...

Plas sherri mes të rinjve, plagoset me thikë një person në Shijak

Një i ri ka mbetur i plagosur gjatë një konflikti ditën e sotme në Shijak. Bëhet me dije se i riu është goditur me thikë...

Policia aksion në Vlorë, zbulon “shtëpinë e barit”, dyshohet se është në pronësi të njërit prej shtetasve të përfshirë në plagosjen e djeshme

Që prej ditës së djeshme pas plagosjes së ndodhur në Vlorë, ku Dëfrim Pasha mbeti i plagosur me amrë zjarri nga Ledjon Zahaj, policia...

Shpërthen bombola e gazit në banesë, plagoset gruaja në Dibër

Një bombol gazi ka shpërthyer ditën e sotme në një banesë në Dibër. Paraprakisht mësohet se si pasojë ka mbetur e plagosur një grua,...

E rëndë në Vjenë, avokati shqiptar qëllon me thikë bashkëkombasin 30-vjeçar

Një ngjajre e rëndë është shënuar ditën e sotme në Vjenë, ku një avokat shqiptar ka qëlluar me thikë bashkëkombasin e tij. Mediat e huaja...

Sherr mes të rinjve në lokal, shqiptari qëllon me thikë pas shpine një 25 vjeçar në Itali

Një sherr mes një grupi të rinjsh ka ndodhur mbrëmjen e së shtunës në Venecia, Itali. Sipas medieve italiane bëhet me dije se një...

Plagosi me thikë dy vëllezërit, zbulohet autori i plagosjes (EMRAT)

Dy vëllezërit Ardit dhe Kristian Hysa nga Klosi mbetën të plagosur ditën e sotme pas një konfliti me një person tjetër. Bëhet me dije...

DETAJE/ Nipi rëndë në spital, zbardhet dëshmia e dajës që e plagosi: Më ngacmonte gruan!

Detaje të reja janë zbardhur nga plagosja e ndodhur mbrëmjen e djeshme në Shkodër, ku Zyhdi Shpejtimi qëlloi me thikë nipin e tij Bledar...

Qëllohet me thikë gjatë natës 29 vjeçari në sheshin “Skënderbej”, detajet e para

Një 29 vjeçar është plagosur me thikë pas mesnate në sheshin “Skënderbej” nga një person i paidentifikuar. Paraprakisht mësohet se i plagosur ka mbetur shtetasi...

Lajmet e fundit