Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
49 %
1kmh
0 %
Sht
27 °
Die
27 °
Hën
27 °
Mar
29 °
Mër
30 °
E shtunë, 21 Maj, 2022

TAG

plagosje

Përplasen 6 automjete në autostradën Tiranë-Durrës, raportohet për të plagosur

Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme në autostradën Tiranë-Durrës, pranë zonës së Maminasit. Mësohet se 6 automjete janë përfshirë në aksident, ndërsa raportohet...

Plagosi me thikë dy persona në Tiranë, arrestohet 40 vjeçari “problematik” (EMRI)

Sokol Koçi, 40 vjeç, është arrestuar nga Policia e Tiranës pasi akuzohet për plagosjen e dy personave në periudha të ndryshme kohore, gjatë 2...

Kapele, syze dhe kufje, ky është autori që qëlloi me armë ish-kandidati për kreun e PS-së në Durrës

Një ngjarje e rëndë u shënua ditën e djeshme në Durrës në një lokal, ku mbeti i plagosur ish-kandidati i PS, Ardit Kërtusha. Kërtusha tha...

Mjeti del nga rruga dhe përplaset me murin, plagoset shoferi në Rrugën e Kombit

Një aksident ka ndodhur ditën e sotme në rrugën e Kombit, në aksin në segmenti Milot – Rrëshen, në dalje të Rubikut. Burime bëjnë...

Mjetet u përplasën “kokë më kokë” në Lezhë, ndërron jetë njëri nga shoferët në spitalin e Traumës

Ka ndërruar jetë njëri nga shoferët që u përfshinë në aksident ditën e sotme sotme në fshatin Rrilë në Lezhës. Mësohet se shoferi i...

Në mëngjes u plagos me thikë në qafë, 38 vjeçari përballet sërish në drekë me agresorin, rrihen me njëri tjetrin në mes të rrugës...

38 vjeçari Erlind Dumani është paraqitur në orët e para të mëngjesit në spitalin e Sarandës, ku ëhstë mjekuar pas një plagosje me thikë...

Qëllohet me armë zjarri shqiptari në Greqi

Një shqiptar është plagosur me armë zjarri mbrëmjen e sotme në Greqi.   Sipas raportimit të medieve greke ai është qëlluar nga një person i...

Qëllohen me thikë dhe lihen në mes të rrugës dy shqiptarët në Itali, njëri në gjendje të rëndë (EMRAT)

Një ngjarje e rëndë është raportuar në mediet italiane, ku dy shqiptarë janë gjetur të plagosur me thikë në zonën e Villa Raspa di...

I riu nga Gramshi rreh me dorezë hekuri 39-vjeçarin, përfundon me plagë të rënda tek Trauma

Një 35 vjeçar është arrestuar ditën e sotme nga Policia e Gramshit, pasi akuzohet se për plagosjen e një personi. Ka rënë në prangat...

Makina përplas 17-vjeçarin në Lezhë, dërgohet në gjendje të rëndë në spital

Një aksident i rëndë ka ndodhur këtë pasdite në Lezhë, në rrugën që lidh Rrilën me fshatin Mylte. Mësohet se një mjet ka...

Lajmet e fundit