Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
28 %
2.6kmh
0 %
Mar
23 °
Mër
23 °
Enj
23 °
Pre
26 °
Sht
24 °
E martë, 4 Tetor, 2022

TAG

plagosje me arme

Zbardhet dëshmia e familjarëve të djalit që u plagos në atentatin në Shkodër

Atentati që kishte shënjestër një të ri në Shkodër, rrezikoi edhe jetën e kalimtarëve duke plagosur dy prej tyre. Ngjarja me tre...

Tiranë, të shtëna me armë zjarri në mesnatë dhe plagosen dy persona, çfarë gjeti policia kur mbërriti në vendin e ngjarjes

Dy persona janë plagosur natën e mbrëmshme në kryeqytet. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 23: 29 në Sabaudin Gabrani në ish Misto...

Publikohet video dhe foto e personit që plagosi shitësen në Kamëz

Është publikuar foto dhe video që tregon momentin e hyrjes në supermarketin në Kamëz dhe më pas largimin me shpejtësi të grabitësit, i cili...

Plagosja me kallashnikov në Theth, policia arreston një 19 vjeçar

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në mëngjes në pikën turistike të Thethit. Një person është plagosur rëndë me armë kallashnikov. ...

Babai plagos të dashurin e vajzës, detajet e ngjarjes pranë Thesarit të Shtetit

Plagosje me armë zjarri në zonën e Freskut, pranë Thesarit të Shtetit në Tiranë. Mësohet se i plagosur ka mbetur shtetasi...

Plagoset me armë zjarri biznesmeni, qëllohet brenda në makinë

Plagosje me armë zjarri në Shkodër. Ngjarja ka ndodhur në afërsi të stadiumit “Loro Boriçi” ku si pasojë e të shtënave ka mbetur i plagosur...

Lajmet e fundit