Tirana
clear sky
8.5 ° C
8.5 °
8.5 °
81 %
0.5kmh
0 %
Mër
23 °
Enj
23 °
Pre
26 °
Sht
24 °
Die
22 °
E mërkurë, 5 Tetor, 2022

TAG

plagosje me arme

Plagosja me armë në Gjirokastër, policia jep informacion

Policia e Gjirokastrës jep informacion lidhur me ngjarjen e ndodhur mbrëmjen e sotme ku mbetën të plagosur dy persona. Sipas policisë,...

Plagosja me armë në mes të Gramshit, identifikohet autori (EMRI)

Një plagosje me armë në mes të qytetit të Gramshit mesditën e sotme, ka tronditur të gjithë opinionin, ndërkohë që është mësuar edhe identiteti...

Plagosi me armë një person, në kërkim 34 vjeçari

Një 34 vjeçar nga qyteti Krujës është shpallur në kërkim nga policia pasi dyshohet se mbrëmjen e djeshme ka plagosur një person në vendin...

Plagoset me armë zjarri BIZNESMENI (EMRI)

Plagoset me armë biznesmeni në Shkodër. Bëhet fjalë për biznesmenin Xhevat Vataksi. Ngjarja ka ndodhur në njësinë Bërdicë të Shkodrës në...

Dalin pamjet tronditëse: Sherri dhe plagosja me armë në mes të Tiranës (Video)

Publikohen pamje nga momenti që i parapriu përplasjes me armë mes dy grupeve, përpara një lokali në rrugën “Irfan Tomini”, në zonën e Selitës...

Plagoset me armë zjarri 39-vjeçari në Vlorë

Një 39-vjeçar është plagosur me armë zjarri mbrëmjen e sotme në qytetin e Vlorës. Ngjarja ka ndodhur në rrethana ende të...

Plagoset me armë zjarri një person në Vlorë (Emri)

Një plagosje me armë zjarri, në rrethana ende të paqarta, ka ndodhur pak çaste më parë në Vlorë. I plagosur ka...

Biznesmeni i njohur u plagos nga punonjësi i SHKB-së me armën shërbimit: Zbardhet emri dhe motivet

Biznesmeni i njohur Pëllumb Gjoka është plagosur sot rreth orës 21:00 nga autori i dyshuar Kleant Musabelliu me detyrë specialist në Shërbimin e Kontrollit...

Përplasje me armë të ftohta në Sauk të Tiranës

Vetëm pak minuta më parë mësohet se në numrin e Emergjencave 112, ka ardhur një telefonatë për plagosje me mjete prerëse në rrugën “Shefqet...

63-vjeçari mbërrin me urgjencë në spital, e kanë plagosur me armë zjarri (DETAJE)

Plagosje me armë zjarri- Policia bën me dije se më datë 17.08.2017, është njoftuar Salla e Komandimit Kurbin, se në urgjencën e spitalit Laç,...

Lajmet e fundit