Tirana
light rain
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
88 %
1.5kmh
0 %
Pre
32 °
Sht
29 °
Die
28 °
Hën
31 °
Mar
34 °
E premte, 12 Gusht, 2022

TAG

plagosje me arme

Plagosja me armë zjarri në hotelin në autostradë Durrës-Tiranë, arrestohet Markeljan Beqiri, qëlloi 20-vjeçarin (Emrat – Detaje)

Markeljan Beqiei 26-vjeç ka rënë në prangat e policisë së Tiranës, pasi akuzohet për “Vrasja me dashje” mbetur në tentativë. 26-vjeçari është arrestuar në lidhje...

Të shtëna me armë zjarri në Berat, plagoset në këmbë 36- vjeçari, policia arreston autorin

Një 50-vjeçar është arrestuar nga Policia në Berat, pasi plagosi me armë zjarri një person. Shtetasi me iniciale N.T., 50 vjeç, banues në fshatin...

Të shtëna me armë zjarri në Tropojë, 33 vjeçari shkon në spital i plagosur, Policia “izolon” qytetin

Një 33 vjeçar ka mbetur i plagosur mbrëmjen e djeshme në Tropojë, në qytetin e Bajram Currit. Ky shtetas i identifikuar si Alban Haklaj,...

Plagosja me armë në ish Bllok, Policia: Janë arrestuar dy persona, ngjarja për motive të dobëta (EMRAT)

Policia ka zbardhur ngjarjen e ndodhur mbrëmjen e djeshme në Tiranë, në ish Bllok, ku mbeti i plagosur me armë Ilir Shkurti. Bëhet me dije...

Vetëplagoset me armë 13-vjeçari, në gjendje të rëndë në spital

Një 13-vjecar është vetëplagosur me armë zjarri në orët e mesditës së sotme në qytetin e Gjakovës. Ai është dërguar me urgjencë në emergjencën...

Prej disa muajsh në kërkim, arrestohet 24-vjeçari i shumëkërkuar, plagosi me armë një person në Durrës (EMRI)

Tre persona kanë rënë në prangat e policisë së Durrësit, pasi akuzohen për vepra të ndryshme penale. Bëhet me dije se në pranga ka rënë...

Plagosi me armë një person në Kavajë, arrestohet 36-vjeçari i shpallur në kërkim

Një 36-vjeçar i shpallur në kërkim ka rënë në prangat e policisë, pasi akuzohet për “Vrasje me paramendim” e mbetur në tentativë, e kryer...

Plagosje me armë zjarri në Theth, 23-vjeçari shfaqet i gjakosur në qendrën shëndetësore, dëshmia e tij habit mjekët dhe policët

Një 23-vjeçar ka habitur mjekët e qendrës shëndetësore të Thethit, pasi është vetëparaqitur atje i plagosur me armë zjarri, por jashtë rrezikut për jetën....

FOTO/ Këtu ndodhën të shtënat me armë, Policia: Po ndjekim autorin që plagosi dy të rinjtë në lokal (EMRAT-DETAJE)

Altin Gjoka 32 vjeç dhe Jetmir Marashi 28 vjeç mbetën të plagosur mbrëmjen e sotme në rrugën “Todi Shkurti” pranë pallatit Grand, në Tiranë. Uniformat...

Pas sherrit tentoi ta qëllojë me thikë, 46-vjeçari nxjerr kallashnikovin dhe qëllon 39-vjeçarin (EMRAT – DETAJE NGA NGJARJA)

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në Tropojë, ku ka mbetur i plagosur Bardhyl Kolbiba, 39-vjeç. Burime për uniformat blu bëjnë me dije se...

Lajmet e fundit