Tirana
scattered clouds
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
68 %
0.5kmh
40 %
Die
25 °
Hën
27 °
Mar
26 °
Mër
27 °
Enj
27 °
E diel, 4 Qershor, 2023

TAG

plagosja

Plagosja e dyfishtë në Tiranë, identifikohen autori dhe dy të plagosurit, njëri pronar lokali te Tirana e Re (EMRAT)

Një sherr mes dy grupe të rinjsh ka përfunduar në plagosjen e dy personave më armë zjarri mesditën e sotme në rrugën "Irfan Tomini"...

Skenë si nëpër filma, ZBARDHET ngjarja e plagosjes së 19-vjeçarit në Fier, arrestohet e fejuara (DETAJE)

Policia e Fierit ka zbardhur ngjarjen e plotë të plagosjes me armë të 19-vjeçarit ditën e djeshme. Dje u arrestua Enea Hajderasi i dyshuari...

Plagosja e 23-vjeçarit në Orikum, arrestohet njëri nga autorët (EMRI)

Kapet e ndalohet një nga autorët e dy ngjarjeve të ndodhura disa ditë më parë në Orikum e Himarë. Strukturat e Policisë...

Plagosja te rruga e Dibrës, kush është biznesmeni që u qëllua me armë zjarri sot në Tiranë?

Pak minuta më parë, policia e Tiranës njoftoi se një person është plagosur më armë zjarri këtë mëngjes në rrugën e Dibrës. ...

Thikë vetes në mesnatë, pas ndërhyrjes në spital mjekët e Vlorës zbulojnë shkakun

Një person ka mbërritur i përgjakur në spitalin rajonal të Vlorës gjatë natës së mbrëmshme. Sipas policisë,  rreth orës 03:30, në...

Plagosja nga jashtë në burgun e Vaqarrit, arrestohen dy persona: Ja kush ishte objektivi

Grupi hetimor po vazhdon punën për sqarimin e gjithë dinamikës së ngjarjes dhe autorëve të tjerë të mundshëm të përfshirë në këtë vepër...

Gjermeni kërkon 20 mijë eurot e sekuestruara. Video tregon se u plagos nga dy persona

Grupi hetimor ka zbuluar fakte të reja lidhur me plagosjen e gjyqtarit të Gjykatë së Tiranës, Artan Gjermeni. Pavarësisht pretendimeve të tij për vetëplagosje,...

Lajmet e fundit