Tirana
scattered clouds
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
68 %
0.5kmh
40 %
Die
25 °
Hën
27 °
Mar
26 °
Mër
27 °
Enj
27 °
E diel, 4 Qershor, 2023

TAG

plagosja

Plagosja me armë në Gjirokastër, IDENTIFIKOHET autori (EMRI)

Dy persona mbetën të plagosur mbrëmjen e djeshme në Gjirokastër, pas një përplasjeje me armë. Valentin Buci dhe Xhelo Gerveshi,...

Plagosja e biznesmenit shkodran, identifikohen 3 autorët vëllezër

Policia e Shkodrës ka arritur të identifikojë autorët e ngjarjes së djeshme ku mbeti i plagosur shtetasi Ermir Simoni, 43 vjeç, banues në Laç-Vau...

Plagosja me armë zjarri e 35-vjeçarit, policia identifikon autorët

Policia e Shkodres ka identifikuar autorët e plagosjes së 35 vjeçarit një natë më parë në këtë qytet. Nga të shtenat...

PLAGOSJA në lokal, arrestohet PRONARI, identifikohet dhe shpallet në kërkim autori (EMRI)

Zbardhet ngjarja e ndodhur ditën e djeshme në lagjen “Rilindja”, ku mbeti i plagosur me armë zjarri  51-vjeçari, Arsen Gerbi. Burime nga polica bëjnë...

Plagosja me armë që tronditi Fierin, policia IDENTIFIKON dhe shpall në kërkim 2 autorët kushërinj (DETAJE)

Zbardhet ngjarja e ndodhur mbrëmjen e djeshme që tronditi Fierin. Ku tre persona qëlluan me armë dhe si pasojë mbeti i...

Përplasja me armë me 2 të plagosur në Selitë, arrestohet pas dy muajsh një tjetër autor (EMRI)

Arrestohet një tjetër autor i konfliktit me armë që ndodhi në shkurt të këtij viti në zonën e Selitës në Tiranë. ...

Konflikti me armë në Laç, kush është i plagosuri Gent Bushi, emër i njohur për policinë (DETAJE)

Pak minuta më parë një konflikt me armë zjarri mes dy personave përfundoi në plagosje në Laç. I plagosuri mbeti Gent Bushi, i cili...

Sherri me armë zjarri në Tiranë, arrestohet në Fushë-Krujë një nga autorët (DETAJE)

Është arrestuar një nga autorët që plagosi me armë zjarri 2 persona në zonën e Selitës ditën e djeshme në Tiranë. Sakaq, mësohet se një operacion...

Plagosja e dyfishtë dje në Tiranë, ARRESTOHEN dy persona, të tjerë shpallen në kërkim (EMRAT)

Policia e Tiranës ka vënë në pranga dy persona, lidhur me sherrin që precipitoi deri në përdorimin e armëve dje në një lokal në...

Lajmet e fundit