Tirana
light rain
27.5 ° C
27.5 °
27.5 °
44 %
2.1kmh
0 %
Hën
27 °
Mar
24 °
Mër
25 °
Enj
25 °
Pre
23 °
E hënë, 29 Maj, 2023

TAG

plagosja

Plagosja në mes të Kavajës, policia jep detaje për ngjarjen

Policia jep detaje për plagosjen e sotme në Kavajë. Blutë bëjnë me dije se është arrestuar autori Fitim Baboçi, 31 vjeç. ...

U arrestua sot për një makinë të vjedhur, kush është i riu nga Tirana, plagosi një vajzë pak vite më parë

Policia e Tiranës ka arrestuar sot një 27-vjeçar, të identifikuar si Endrit Sina. Arrestimi i tij sipas bluve u bë pasi pasi qarkullonte me...

Plagosja e 2 protestuesve të opozitës, arrestohet një nga autorët (EMRI-DETAJE)

Policia e Tiranës arreston autorin e plagosjes së dy protestuesve të opozitës, babë e bir, Ymer dhe Erjon Çela. Blutë e...

Plagosi kushëririn në Pezë dhe u vetëdorëzua, policia arreston efektivin e FNSH (Emri)

Gjatë një konflikti verbal dhe fizik mes dy personave, shtetasi Flamur Karaj, efektiv i FNSH, qëlloi me armë zjarri në kokë paraditen e sotme...

Detaje nga plagosja në Sauk, 3 autorët që tentuan të rrëmbenin 25-vjeçarin efektivë policie

 Dalin detaje të reja nga plagosja e 27-vjeçarit Ervis Murati nga Ndue Ndoji. Ky i fundit u vetëdorëzua pak minuta më parë në komisariatin...

Plagosja në Sauk/ 3 persona tentuan të rrëmbejnë autorin, nëninspektori u rrëmbeu armën dhe qëlloi (EMRI-DETAJE)

Zbardhet plagosja e sotme pranë Akademisë së Policisë në Sauk. Pranë parkingut të një hoteli, mbeti i plagosur Ervis Murati, 27 vjeç. ...

Konfliti me armë në Tiranë, zbulohet IDENTITETI i të plagosurit, autori student i Akademisë së Policisë

Zbulohet identiteti i 27-vjeçarit që u plagos në Tiranë. Pas një konflikti me armë mbeti i plagosur Ervis Murati, i cili ndodhet jashtë rrezikut...

Konflikti në Venezuelë, forcat qeveritare plagosin fotografin e terrenit

Forcat qeveritare venezueliane, kanë plagosur ndër të tjerë edhe një fotograf, korrenspondent i mediave ndërkombëtare. Në videon e publikuar nga një...

Dalin DETAJE, zbulohet pse babë e bir plagosën 18-vjeçarin në Tiranë

Dalin detaje nga plagosja e 18-vjeçarit dy ditë më parë në Tiranë. Policia bëri me dije më herët se autorët e arrestuar tashmë babë...

Atentati në Lezhë, dalin DETAJE: I plagosuri i dënuar në Itali. Ishte në lokal me autorin pastaj…

Arben Gjini u plagos mbrëmë me dy plumba në fshatin Ishull Lezhë. Mësohet se 35 vjeçari ka qenë i denuar më parë në Itali...

Lajmet e fundit