Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
76 %
1kmh
0 %
Pre
19 °
Sht
18 °
Die
19 °
Hën
16 °
Mar
9 °
E premte, 24 Mars, 2023

TAG

plagosja

Plagosja me armë në Fier, Policia arreston shokun e autorit, e ndihmoi të largohej nga vendngjarja (EMRI)

Bejo Hoxhaj, shok i autorit të plagosjes së djeshme në Fier, është arrestuar nga Policia pasi ka ndihmuar Altin Nikën të largohej nga vendngjarja....

Plagosja e kryebashkiakut të PS dhe shoferit, reagon Erion Braçe: Sulm i pastër kriminal, nuk justifikohet me asgjë!

Deputeti socialist i Qarkut të Fierit dhe njëkohësisht i Divjakës, Erion Braçe, e konsideron sulm të pastër kriminal plagosjen me thikë të kryebashkiakut Fredi...

Zbardhet plagosja në Tiranë: Albert Ostreni qëlloi me armë fqinjin, 23 vjeçari nën kujdesin e mjekëve te Trauma (FOTO)

Renaldo Mejdani, 23 vjeç ka mbetur i plagosur mbrëmjen e sotme në Tiranë si pasojë e një konflikti me fqinjin e tij. Dyshohet se...

Plagosja në autostradën e Rrëshenit, prangoset 25 vjeçari që qëlloi disa herë me pistoletë (EMRI)

Florjan Gjoka, 25 vjeç, është arrestuar nga Policia për plagosjen e ndodhur mbrëmjen e djeshme në autostradën Rrëshen-Kukës. Dyshohet se për motive të dobëta,...

Plagosja me armë zjarri e Joan Muçllarit, gjykata e Pogradecit jep masën e sigurisë për 5 të arrestuarit

Gjykata e Pogradecit ka dhënë masën e sigurisë për 5 personat, që akuzohen si përkrahës të autorit në ngjarjen e Pogradecit, ku mbeti i...

Plagosja në selinë e PD, reagon Presidenca: Meta është në një iftar në Elbasan, më pas do të niset me urgjencë drejt Kavajës

Zëdhënësi i Presidentit të Republikës, Tedi Blushi ka reaguar lidhur me ngjarjen e fundit të ndodhur pak më parë në Kavajë. Si pasojë e...

U konfliktuan për pazare droge, zbulohet kush është autori dhe 25-vjeçari që u plagos me armë në Durrës (EMRAT)

Zbulohen emrat e të përfshirëve në konfliktin e ndodhur sot në lagjen nr.4 në Durrës, tek Stacioni i Trenit. Newsbomb mëson se i plagosur...

Plagosja me armë në Vlorë, arrestohet autori pas dy javësh (Si shkatërroi provat pronari i lokalit)

Policia ka arrestuar autorin e një plagosje me armë në një lokal në lagjen "Partizani" në Vlorë, rreth dy javë më parë. ...

Plagosja në Durrës, policia shpall në kërkim autorin

Policia e Durrësit ka dhënë detaje për plagsojen me armë që ndodhi mbrëmë pak para mesnate. Blutë e qytetit bregdetar bëjnë...

Plagosja në mes të Kavajës, policia jep detaje për ngjarjen

Policia jep detaje për plagosjen e sotme në Kavajë. Blutë bëjnë me dije se është arrestuar autori Fitim Baboçi, 31 vjeç. ...

Lajmet e fundit