Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
46 %
1.5kmh
0 %
Mër
8 °
Enj
11 °
Pre
11 °
Sht
11 °
Die
9 °
E mërkurë, 1 Shkurt, 2023

TAG

PLAGOSI

Plagosi me armë komshiun, arrestohet 49-vjeçari (EMRI)

Policia ka arrestuar autorin e plagosjes së 35-vjeçarit Adratik Ishmaku në Krujë. Mësohet se në pranga ka rënë Kastriot Alushi, 49...

Plagosi me armë kushëririn, pezullohet nga detyra efektivi i FNSH

Efektivi i FNSH Flamur Karaj është pezulluar nga detyra. Ky vendim vjen pasi Karaj dy ditë më parë plagosi me armë...

Grabiti dhe plagosi pronarin e një dyqani celularësh, arrestohet 18 vjeçari (EMRI)

Një 18 vjecar ka ranë në prangat e policisë në Kuçovë, pasi akuzohet se ka vjedhur dhe plagosur pronarin e një dyqani celularësh. ...

Grabitësi plagosi policët, flet e ëma: E shtrinë dhe e lidhën, gjaku shkonte lumë, është budalla mos e torturoni

Nëna e autorit të grabitjes së dyqanit në Elbasan, i cili plagosi dy efektivët e policisë që tenatuan ta arrestojnë, ka thënë se djali i saj...

“Dëgjuam ulërima”, fqinjët tregojnë momentin kur 25 vjeçari plagosi me thikë prindërit në Durrës

Një ngjarje e rëndë tronditi Durrësin mesditën e djeshme. Një djalë 25 vjeç plagosi me thikë dy prindërit e tij. Ngjarja ndodhi në lagjen...

Plagosi me thikë 3 të rinj, policia IDENTIFIKON dhe shpall në kërkim autorin, arrestohet bashkëpunëtori

Policia zbardh zbardh ngjarjen e ditës së djeshme ku një persona goditi me thikë 3 të rinj në Lushnje. Policia bën me diej se...

Lajmet e fundit