Tirana
broken clouds
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
62 %
1.5kmh
75 %
Mër
13 °
Enj
11 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
17 °
E mërkurë, 30 Nëntor, 2022

TAG

PLAGOSI

Del FOTO: Ky është ish-specialisti që plagosi me thikë kryetarin e bashkisë së Divjakës, Fredi Kokoneshin

Personi që shihni në foto është Orges Xhelili, ish-punonjësi i IT në Bashkinë e Divjakës i cili ditën e sotme plagosi me thikë në...

Plagosi prindërit e ish-gruas 5 vite më parë, ekstradohet nga New Yorku Lulëzim Sinaj, i dënuar me 25 vite burg

Është ekstraduar nga New Yorku në Shqipëri Lulëzim Sinaj, i cili 5 vite më parë plagosi me armë zjarri prindërit e ish-gruas. Policia njofton se...

FOTO/ Një jetë mes burgjeve, ky është 43-vjeçari që plagosi me thikë dy vëllezërit e mitur në Sarandë

Personi që shihni në foto është Ibrahim Duda, autori i dyshuar i plagosjes me thikë i 2 vëllezërve të mitur në Sarandë. Duda nuk është...

Plagosi 34-vjeçarin në Kukës për çështje prone, autori nuk i shpëton policisë, arrestohet pas disa minutash (EMRAT)

Një ngjarje e rënë ka ndodhur këtë të dielë në fshatin Shtiqen të Kukësit. Mësoht se Festim Axhami është shtetasi i cili mbeti i...

Plagosi me thikë nënën, DETAJE të reja nga ngjarja në Kamëz: Safie Sina vite më parë i kishte vrarë të atin 25-vjeçarit

Detaje të reja kanë dalë nga ngjarja e rëndë që ndodhi në Kamëz ditën e sotme, ku 25-vjeçari Ajet Lleshi plagosi me thikë nënën...

I riu në gjendje të dehur plagosi me thikë bashkëmoshatarin dhe i theu xhamat e biznesit, arrestohet 24-vjeçari në Cërrik

Një 24-vjeçar është arrestuar nga policia në Cërrik pasi akuzohet për plagosje dhe shkatërim të pronës. Uniformat blu bëjnë me dije se shtetasi Armand Zani,...

Plagosi me kallashnikov 48-vjeçarin në Korçë, vetëdorëzohet pas 4 ditësh autori

Vetëdorëzohet në polici pas 4 ditësh autori i plagosjes me armë në qytetin e Korçës. Mësohet se është ndaluar shtetasi me...

Plagosi me thikë 17 vjeçarin para disa ditësh, vetëdorëzohet në polici adoleshenti

Mësohet se shtetasi 16 vjeçar me inicialet T.R banues në Tiranë, është vetëdorëzuar në Polici pas pasi më 6 gusht kishte plagosur me thikë...

Plagosi 6-vjecarin me kallashnikov, arrestohet autori (ZBARDHET NGJARJA-VIDEO)

Arrestohet autori i plagosjes së 6-vjeçarit në Martanesh mëngjesin e sotëm. Burime nga policia bëjnë të ditur se kanë vënë në...

Plagosi me armë komshiun, arrestohet 49-vjeçari (EMRI)

Policia ka arrestuar autorin e plagosjes së 35-vjeçarit Adratik Ishmaku në Krujë. Mësohet se në pranga ka rënë Kastriot Alushi, 49...


Lajmet e fundit