Tirana
few clouds
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
47 %
2.6kmh
20 %
Die
23 °
Hën
23 °
Mar
23 °
Mër
23 °
Enj
23 °
E diel, 2 Tetor, 2022

TAG

plagosi me thike

Plagosi me thikë 30-vjeçarin në Fier, arrestohet autori

Policia e Fierit ka vënë në pranga autorin e plagosjes me thikë të 30-vjeçarit Klajdi Driza. Sipas njoftimit të uniformave blu bëhet me dije...

Ky është autori i aktit ekstrem në xhaminë e Tiranës, plagosi me thikë buke stafin dhe kalimtarët (DETAJE)

Përgjaket muaji i shenjtë i Ramazanit. Një ngjarje ekstreme ka ndodhur sot në xhaminë "Dine Hoxha" te "Rruga e Kavajës". 34-vjeçari nga Burreli, Rudolf...

Plagosi me thikë 45-vjeçarin, arrestohet autori në Fier

Policia ka arrestuar ditën e sotme në flagrance një person në Fier. Mësohet se shtetasi me iniciale M.K., 43 vjeç ka...

Plagosi mbrëmë me thikë 23-vjeçarin në Tiranë, arrestohet në flagrancë autori

Policia e Tiranës ka arrestuar në flagrancë autorin e dyshuar të një plagosje me thikë të ndodhur mbrëmjen e djeshme. Mësohet...

Plagosi me thikë të riun, arrestohet 22 vjeçari (EMRI)

Arrestohet një 22 vjeçar në Berat.   Burimet policore bëjnë me dije se arrestimi i Leonid Hoxhës, 22 vjeç, banues në...

Lajmet e fundit