Tirana
clear sky
33.5 ° C
33.5 °
33.5 °
38 %
4.6kmh
0 %
Hën
32 °
Mar
39 °
Mër
41 °
Enj
41 °
Pre
40 °
E hënë, 26 Korrik, 2021

TAG

plagoset

Aksident në Fier, kamioni del nga rruga, plagoset shoferi

Një aksident raportohet të ketë ndodhur mëngjesin e sotëm në aksin Levan-Fier. Burime nga policia bëjnë të ditur se një kamion...

Tensione në veri të Kosovës, plagoset një polic

Njësi të shumta policore duke përfshirë edhe SIT-in kanë nisur aksion për arrestimin e personave që dyshohet se merren me kontrabandë në Zubin Potok...

‘Folën shqip dhe gruas i tha shtriu përtokë’, qëllohet me armë shqiptari në Gjermani (VIDEO)

Një 36-vjeçar është qëlluar me armë zjarri mbrëmjen e së mërkurës në qytetin e Hamburg në Gjermani. Mediat vendase raportojnë...

Sherr në Sarandë, plagoset një person, arrestohet autori

Policia ka arrestuar një 51-vjeçar në Sarandë, ndërsa është shpallur në kërkim një tjetër.   Burime nga blutë bëjnë me dije...

Plagoset me thikë 16-vjeçari shqiptar, autorët largohen nga vendngjarja

Një djalë i mitur është goditur me thikë mbrëmjen e djeshme në Prishtinë. Lajmin e ka bërë të ditur për mediat...

Përplaset me motorr me makinën luksoze, plagoset punonjësi i policisë në Durrës

Një punonjës i policisë rrugore është përfshirë në një aksident mesditën e sotme në lagjen nr.7. në Durrës. Mësohet se efektivi,...

Makina përplaset keq me kamionin, plagoset rëndë shoferi, me urgjencë drejt Tiranës

Një makinë tip Benz është përplasur pak momente më parë me një kamion në aksin rrugor Laç-Mamurras, në fshatin Gjormë, Kurbin. ...

Përplasen dy makina në autostradën Tiranë – Durrës, plagoset një vajzë

Përplasen dy makina në autostradën Tiranë- Durrës, në afërsi të Vorës. Mësohet se automjetet tip ‘Benz’ dhe ‘VolksWagen’ janë përplasur keq dhe...

I shpërthen granata në dorë, plagoset 16-vjeçari në Pogradec

Është plagosur pak momente më parë një 16-vjeçar në Pogradec. Mësohet se të riut me iniciale E.Ç i ka plasur një...

Aksident i rëndë, ‘Audi’ përplas gruan në Tiranë (PAMJET NGA VENDNGJARJA)

Një akisdent ka ndodhur pak minuta më parë në Tiranë. Newsbomb.al mëson se ngjarja ka ndodhur në zonën e njohur...

Lajmet e fundit