Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
78 %
1kmh
0 %
Enj
40 °
Pre
39 °
Sht
39 °
Die
42 °
Hën
35 °
E enjte, 29 Korrik, 2021

TAG

plagoset

Sherr me thika, plagoset 16-vjeçari në Durrës

Një 16-vjeçar është plagosur me thikë në qytetin e Durrësit. Ngjarja ka ndodhur pas mesnate, ndërsa adoleshenti me inicilale E. Xh...

Makina përplas motoçikletën, plagoset drejtuesi

Një aksident ka ndodhur mëngjesin e sotëm në aksin Ura Vajgurore – Fier, në afërsi të rrethrrotullimit të Poshjes. Sipas policisë...

I vë zjarrin kioskës së xhaxhait, digjet vetë 27 vjeçari në Fier

Raportohet se një 27 vjeçar i ka vendosur zjarrin kioskës së xhaxhait të vetë dhe si pasojë ka mbetur edhe i plagosur. ...

Humbi kontrollin e motorrit dhe u përplas me barrierën, plagoset rëndë 32-vjeçari, me helikopter drejt Tiranës (EMRI)

Një aksident i rëndë ka ndodhur pak momente më parë në aksin rrugor Bulqizë-Shupenzë. Drejtuesi i një motorri ka humbur kontrollin...

Konflikt mes dy personave në qendër të Shkodrës, plagoset me thikë 19-vjeçari (EMRI)

Një konflikt ka ndodhur pak momente më parë pranë gjimnazit '28 nëntori' në Shkodër. Mësohet se gjatë konfliktit ka mbetur i...

Ngjarje e rëndë në Peshkopi, 6-vjeçari PLAGOSET me kallashnikov

Një ngjarje e rëndë raportohet të ketë ndodhur mëngjesin e sotëm në fshatin Krastë të zonës së Martaneshit..  Mësohet se një fëmijë...

Aksident masiv në dalje të Librazhdit, plagoset shoferi i Benzit

Një aksident masiv ka ndodhur rreth një orë më parë në dalje të Librazhdit. Mësohet se tre makina janë përplasur me...

Aksident masiv në Fier, plagoset një prej drejtuesve të mjeteve, bllokohet qarkullimi

Një aksident masiv ka ndodhur mesditën e sotme në aksin rrugor Fier-Levan. Mësohet se tre makina janë përplasur në vendin e...

Tentoi të mbrojë të ëmën nga i fejuari italian, plagoset 13-vjeçari shqiptar (DETAJE)

Një 13 vjeçar shqiptar është plagosur me armë zjarri gjatë natës së shkuar në qytetin e Milanos. Sipas mediave italine, ngjarja...

Lajmet e fundit