Tirana
clear sky
23.5 ° C
23.5 °
23.5 °
69 %
1.5kmh
0 %
Hën
33 °
Mar
34 °
Mër
36 °
Enj
38 °
Pre
38 °
E hënë, 21 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

plagoset

U lëndua nga shembja e suvasë në Pediatrinë e Tiranës, ja si është gjendja shëndetësore e fëmijës

Detaje të reja janë zbardhur në lidhje me ngjarjen e ndodhur ditën e sotme te shërbimi i Pediatrisë së Tiranës, ku mbeti i plagosur...

Plagoset me armë zjarri pronari i një fasonerie në Fushë-Krujë (EMRI)

Një ngjarje e rëndë, por fatmirësisht pa viktima ka ndodhur sot në mbrëmje në zonën e Fushë-Krujës. Pronari i një fasonerie, i identifikuar si...

Sherr me thika në Fier, plagoset 30-vjeçari, policia në kërkim të autorit

Një sherr me thika ka ndodhur ditën e sotme në qytetin e Fierit. Mësohet se dy të rinj janë konfliktuar për motive të dobëta...

Plas sherri në Fier, 33-vjeçari plagoset me armë zjarri, policia në kërkim të autorit

Një 33-vjeçar është plagosur ditën e sotme për shkaqe ende të paqarta në Fier dhe është shpallur në kërkim autori. Policia bën me dije...

Sherr masiv në Elbasan, plagoset një person dhe niset me urgjencë në spital

Një konflikt mes disa të rinjve ka ndodhur këtë të mërkurë në Elbasan, me pasojë plagosjen e një personi. Mësohet se ngjarja ka ndodhur në...

Shpërthen bombula e gazit, plagoset 83 vjeçarja në Durrës

Plagoset një 83-vjeçare në Durrës pas shpërthimit të bombulës së gazit. Ngjarja ka ndodhur sot rreth orës 12:20 në lagjen nr.14...

Përplaset nga kova e ekskavatorit, plagoset punonjësi i firmës së ndërtimit “Salillari”

Një punonjës ndërtimi i firmës “Salillari” është plagosur teksa punonte në aksin nacional Tepelenë-Gjirokastër. Mësohet se punëtori është përplasur nga kova...

Tmerr në familjen Kosiqi, plagoset nga tritoli djali tjetër

Nga shpërthimi i tritolit në Maqellarë të Dibrës ka mbetur i plagosur, 20 vjeçari Ismail Kosiqi, djali tjetër i Gazmir Kosiqit. ...

Po punonte me gur fresibël, plagoset punëtori në Durrës, 1 i arrestuar

Një punëtor 50-vjeçar është dëmtuar rëndë në këmbë teksa po punonte me gur fresibël. Burime nga policia bëjnë me dije se...

Sherr në një lokal në Bulqizë, plagoset me armë një person, ia mbathin autorët

Plagoset me armë zjarri në orët e para të mëngjesit të sotëm një person në Bulqizë. Mësohet se ngjarja ka ndodhur...

Lajmet e fundit