Tirana
clear sky
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
67 %
1kmh
0 %
Enj
24 °
Pre
24 °
Sht
28 °
Die
30 °
Hën
31 °
E enjte, 23 Shtator, 2021

TAG

plagosen 10 të tjerë në Rusi

Rrëzohet avioni që po kryente stërvitje, humbin jetën 9 persona dhe plagosen 10 të tjerë në Rusi (FOTO)

Nëntë persona humbën jetën dhe 10 të tjerë mbetën të plagosur pas rrëzimit të avionit në Siberinë jugperëndimore, në Rusi. Në bordin e avionit ndodheshin...

Lajmet e fundit